Єсенік
Лікувальний курорт

Єсенік - кліматичний передгірний курорт у північній частині Моравії, поблизу кордону з Польщею. На його околицях виходять на поверхню кілька десятків джерел мінеральної води.
З Праги до Єсеника можна дістатися поїздом, автобусом чи автомобілем.
 
ЛІКУВАННЯ
Основні показання для лікування в Єсеніці – функціональні розлади нервової системи, хвороби органів дихання, серцево-судинної системи, щитовидної залози, гінекологічні та шкірні захворювання.
Основою лікування на курорті є водні процедури з використанням цілющої мінеральної води (хвойні, перлинні, вуглекислі, йодні, субаквальні ванни, душ та інші), у тому числі у поєднанні з масажем.
Розташований на висоті понад 600 м над рівнем моря, захищений гірськими масивами, Єсенік також є одним з кліматичних курортів Чехії. Поряд з кліматотерапією та гідролікуванням використовують електролікування, лікувальну фізкультуру, ерготерапію, індивідуальну психотерапію.
 

Курорт Єсенік працює у цілорічному режимі.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
На околицях Єсеника можна відвідати замки Яворника і Великих Лосін, природний заповідник Рейвіз, Прадід — найвищу точку гірського масиву Есенік, місце паломництва Злате Гори.
 
РОЗВАГИ
На курорті є тенісні корти, фітнес-клуб, критий басейн, сауна, міні-гольф, боулінг, сквош. Можна вирушити на прогулянку верхи.
На найближчому аеродромі можна замовити авіапрогулянку.
У травні фестивалем фольклору та кантрі «Єсеницький нугет» відкривається курортний сезон. Все літо відбуваються концерти просто неба.