Фантхієт

Невеликий тихий Фантхієт – один з найпопулярніших морських курортів В'єтнаму. Він розташований всього за 3,5 години їзди на мікроавтобусі від Хошиміна і є лінією готелів, побудованих уздовж узбережжя від рибальського містечка Фантхієт до курортного містечка Муїне. Узбережжя потопає в зелені кокосових пальм та сосен.
Фантхієт ідеально підходить для сімейного відпочинку.
 
ГОТЕЛІ
Переважно місцеві готелі пропонують розміщення у бунгало або на віллах. У Фантхієті готелі клубного типу 3* за рівнем сервісу, умови проживання прирівнюються до світових 4*.
 

Великі території, прилеглі до приморських готелів, дозволяють відчути ізольованість від зовнішнього світу.
 
 
КЛІМАТ
М'який клімат Фантхієта підійде навіть хронічним астматикам. Сезон для відпочинку — з жовтня до березня, температура повітря в цей час — +28–33 °С, води — +26–28 °С. Дощі у період йдуть переважно вночі.
 
ПЛЯЖІ
Кожен готель має свій пляж — широкий, з білим дрібним піском, обладнаний безкоштовними лежаками та парасольками.
Пляж Муїне, відомий своїми величезними різнокольоровими дюнами (червоними, рожевими та білими), знаходиться за 22 км на схід від Фантхієта. З 8:30 до 16:00 між Фантхієтом та Муїне курсує автобус.
 

У морі водяться жалкі медузи.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Фантхієті розташований буддистський центр зі знаменитим Буддою, що лежить - найбільшим у В'єтнамі. Можна також відвідати острів Пані з чамським храмом та чамські вежі Фухай, рибальське село Муїне, мінеральні джерела Біньчау.
Слід мати на увазі, що екскурсії, що їх проводить кваліфікований гід, не продаються на вулицях.
 
РОЗВАГИ
Муїне відомий у кайтсерферів та віндсерферів своїми вітрами (найкращий період для катання – з листопада по лютий). Також можна пограти в гольф, покататися на дошці з парашутом, на санках по піщаних дюн.
Нічного життя як такого у Фантхієті немає, лише кілька дискотек та караоке.