ТуреччинаТуреччина

Фетхіє

Фетхіє — невелике портове місто, яке виросло на місці древнього міста Телмессоса. Він розташований в однойменній затоці, на схилах скелястих гір, покритих сосновими лісами. Мальовничий Фетхіє відомий як спокійне і відокремлене місце, яке чудово підходить для неспішних прогулянок.
 
 

Фетхіє має попит як місце для весільних турів.
 
 
 
ГОТЕЛІ
Готелі в основному клубні, з великою зеленою територією.
В околицях Фетхіє знаходяться такі великі готелі, як Hillside Beach, Letoonia Club & Hotel, Majesty Club Tuana Park, які пропонують дорогий відпочинок. На пляжі Чалиш розташований ряд економічних готелів 3*.
 
ПЛЯЖІ
Майже всі пляжі в межах міста - муніципальні, піщані впереміш з черепашками. Пляжі готелів на околицях Фетхіє - великогалькові або платформи, хоча на березі насипний пісок.
Вузький піщаний пляж Чалиш простягся на 5 км. На ньому встановлений юрюкський намет, де знайомлять із майже забутою юрюкською культурою та пропонують страви цієї кухні.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Цікаві останки древнього міста Фетхіє, розташований біля гавані римський амфітеатр і руїни середньовічного замку. Долина метеликів - одне з найпривабливіших місць на околицях міста. Також організовуються екскурсії на Черепаший острів, острів Піратів, в загублене місто, в якому знаходиться каньйон з водоспадом, до руїн античного міста Тлос, в Ефес, Памуккале, Національний парк Олюденіз, на грецький Родос.
 
РОЗВАГИ
На курорті можна зайнятися вітрильним спортом, веслуванням, стрибками у воду, рафтингом, рибалкою, дайвінгом, параглайдингом, покататися на водних лижах, скутерах. Найчастіші сильні вітри створюють ідеальні умови для віндсерфінгу. У гавані Фетхіє можна взяти напрокат дерев'яні яхти (гуліти).
Дітям буде цікаво побувати в аквапарку.