ІталіяІталія

Флоренція

Флоренція - столиця Тоскани - розташувалася в долині біля підніжжя Північних Апеннін. Місто, в якому все дихає історією, в якому залишили свій слід великі майстри Середньовіччя та епохи Відродження, незмінно приваблює поціновувачів мистецтва. Романтиків не залишать байдужими старовинні вузькі вулички, площі, мости та чудові палаци – палаццо.
 

Навесні Флоренція перетворюється на квітучий садок і особливо красива.
 
 
КЛІМАТ
Клімат Флоренції відрізняється великою кількістю сонячних днів протягом року. Температура повітря влітку піднімається вище за +30 °С.
 
ГОТЕЛІ
Більшість готелів міста мають категорію 4* та 5*. Оскільки готелі розташовані переважно в центрі міста, з номерів можна милуватися пам'ятниками історії та архітектури.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Флоренція є концентратом історичних пам'яток: Кафедральний собор, дзвіниця Джотто, Баптистерій, Палаццо Веккьо, собор Санта-Марія дель Фьоре, собор Санта-Кроче та інші. У Флоренції близько 90 музеїв, найпопулярнішими з них є галерея Уффіці, галерея Пітті. У місті знаходиться найстаріший у Європі ботанічний сад.
 
РОЗВАГИ
З середини весни до середини осені у Флоренції влаштовується безліч різних заходів просто неба — від концертів до національних свят. Так, у травні та червні відбувається Міжнародний музичний фестиваль; 3 дні у червні — костюмований футбол: чоловіки у костюмах XVI століття грають у футбол.
У Флоренції отримають віддушину та любителі шопінгу. Модні магазини зосереджено на центральних вулицях Торнабуоні, Кальцайуолі, Церретані, Ром, Калімалу. У місті багаті ремісничі традиції. А на знаменитому Золотому мості Понте Воккіо зосереджено найдорожчі та вишукані ювелірні магазини. Вечір можна провести у ресторані, барі, нічному клубі. Хоча нічне життя Флоренції не можна назвати активним.