Флоріанополіс

КЛІМАТ
Вологий субтропічний, дощі йдуть рівномірно протягом усього року, температура коливається від 0 до + 10 ° С взимку, і від +21 ° С до +32 ° С влітку.
 
Одяг, що рекомендується: з грудня по квітень доречний буде літній гардероб, проте перевагу все ж таки слід віддати речам з натуральної тканини. Рекомендується легке та зручне взуття. Для прохолодної зими Вам знадобляться теплі речі.
 
Флоріанополіс є столицею штату Санта-Катаріна та одним з найпопулярніших курортів Бразилії. Місцеві жителі називають його Флоріпа.
 
Флоріанополіс – відмінне місце як для любителів серфінгу та шанувальників морської кухні, так і для тих, хто любить історію.
 
Головною пам'яткою Флоріанополіса є палац губернатора Паласіо Круз та Соуза. Інший історичний будинок, військовий музей Музею ді Армас, розташований у фортеці Форт Сантана. Тут представлено експозицію різних видів зброї попередніх епох та різних народів. Про історію освоєння південних територій країни можна дізнатись у Музеї Museu та Понте. Музей Каза дас Артес виставляє колекції мініатюрних мистецьких творів. Один із найбільших археологічних музеїв у світі – Музей Людини також знаходиться у Флоріанополісі. Музей на відкритому повітрі Санеаменто пропонує своїм відвідувачам твори мистецтва початку 20 століття у стилі еклектика та конструктивізм.
 
Для бажаючих відпочити на воді організовуються прогулянки на човнах, протягом яких можна ознайомитись з пляжами та бухтами, поспостерігати за дельфінами та пообідати у місцевому ресторані. Пляжі пропонують своїм гостям чисту воду та білий пісок, можливість зайнятися серфінгом, смачні страви з морепродуктів та багато іншого.
 
Хвилі на пляжах Флоріанополіса славляться своєю величиною. Через них тут збираються як новачки, так і професійні серфери. Життя тут кипить цілий рік, і цьому сприяють чиста вода та гарна погода.
 
Пляж Жоакіна (Joaquina) – найкращий для занять серфінгом і саме тут щороку відбуваються міжнаціональні змагання з цього виду спорту. За кілька хвилин ходьби від нього знаходиться Лагуна Консейсан (Laguna de la Conceição) з чистою блакитною водою. Сюди приходять провести час як місцеві жителі, і туристи. Тут Ви знайдете безліч барів і ресторанів, деякі з яких, як ресторан Мартін Пескадор (Martín Pescador) - рибний ресторан, спеціалізуються на одній кухні.
 
Пляжі на півдні острова консервативніші і більше підходять для прогулянок берегом. Тут можна побачити дружин рибалок, які чистять рибу біля дверей своїх будинків. А неподалік пляжів Компече (Compeche) і Армасан (Armaçao) знаходиться мальовниче село Рібейран да Ілля (Ribeirão da Ilha).