Фож До Ігуасу

Тут є аеропорт, який щодня приймає до 10 рейсів, збудовані гарні готелі, на головній вулиці Авеніда Бразил - ювелірні магазини, бутіки та туристичні агенції, вечорами у барах та нічних клубах проходять концерти та дискотеки. Якщо будете у Фож-де-Ігуассу, обов'язково зайдіть у шуррашкарію Raffain, де Вас смачно нагодують та розважать чудовим шоу-виставою з танцями та музикою Аргентини, Бразилії та Парагваю. Для шукачів нічних пригод існує нічний клуб "Cristal".
 
Водоспади Ігуасу, розташовані за годину їзди від міста, - справжнє диво світу. У перекладі з мови гуарані ця назва означає "велика вода". Річка Ігуасу бере свій початок у Серро-ду-Мар, неподалік атлантичного узбережжя Бразилії на південь від Сан-Пауло, і тече вглиб материка в західному напрямку протягом приблизно 1.320 км. Діставшись до краю плато, річка зривається у водоспад Ігуасу, перш ніж злитися з річкою Парана. Бурхливі потоки обрушуються в каньйон Ігуасу, що має форму півмісяця, з висоти 80 м (максимальна висота в Глотці Диявола). Довжина водоспаду близько 3.000 м. Розташовані півколом 275 потоків води, розділених скелями та рясною рослинністю, скидають униз у середньому до 1.800 куб. м води за секунду! Розбиваючись об скелі, потоки води утворюють безліч водяних бризок, які, переломлюючись у променях сонця, перетворюються на численні веселки.
 
Водоспад знаходиться на кордоні Бразилії та Аргентини, неподалік кордону Парагваю, якому він раніше і належав. Бразилія та Аргентина оголосили землі з обох боків водоспаду національними парками. Більшість водоспадів знаходяться на стороні Аргентини, але оскільки бразильський берег нижче аргентинського, вид на водоспади більш вражаючий з боку Бразилії, коли ви дивитеся на каскади падаючої води знизу. Примітно, що Ігуасу ширша за водоспад Вікторія, вища за Ніагарський водоспад і багато хто вважає його найкрасивішим у світі.
 
За спеціально прокладеною доріжкою, обладнаною поруччями та оглядовими майданчиками, Ви зможете максимально близько підійти до водоспаду. Звідси відкривається найкращий вид на знамениту Глотку Диявола (місце, де висота падаючої води досягає 80 м), і будьте готові до освіжаючого душу з водяних бризок.
    Наприкінці прогулянкової доріжки працює кілька сувенірних магазинів, де можна купити майки та кепки з емблемами водоспадів, декоративні тарілки, кружки з розписом та безліч різноманітних виробів.
 
На території парку Ігуасу є вертолітний майданчик. З повітря відкривається за вид на водоспад, каньйон Ігуассу, Глотку Диявола і прибережні ліси. Вартість 8-хвилинного польоту складає 60 доларів США.
 
Помилуватися на водоспади з річки пропонують організатори Макуко Сафарі. Все починається з поїздки субтропічним лісом до берега, під час якої гід розповідає про різноманітні дерева і рослини джунглів. Потім коротка піша прогулянка та прибуття на човнову станцію. На надувних моторних човнах, одягнувши рятувальні жилети, ви відправитеся вгору за течією прямо до водоспадів у напрямку Глотки Диявола. Човен наближається дуже близько до величезних каскадів, під вереск та регіт, Вас навіть підвезуть впритул до потоків води, викупавши з голови до ніг. Все навколо буде схоже на яскраву казку: буйна рослинність субтропічного лісу, багато рахованих вируючих струменів водоспаду в променях сонця, зграйки метеликів серед різнокольорових веселок.
 
По обидва боки водоспаду, в Аргентині та Бразилії створено незвичайні природні заповідники. На бразильській території відкрито чудовий Парк Птахів, на території якого (близько 5 га) зібрана величезна колекція пернатих (понад 900 видів), що мешкають у цьому регіоні. Вони проживають у природних умовах в оточенні тропічної рослинності. Ви також побачите велику різноманітність папуг. Величезні макау досягають 90-95 см завдовжки і бувають синьо-зеленими, червоними, жовто-блакитними. Тукани ж - незвичайні бразильські папуги - живуть високо у гілках. Їхня велика жовта дзьоба досягає іноді 55 см і дозволяє птахам легко діставати ягоди з гущі гілок. Ці птахи дуже миролюбні і їх можна навіть погладити, проте будьте обережні, якщо птах не в настрої спілкуватися, він може й клюнути. У Парку Птахів ви також побачите найменших у світі птахів – колібрі. Ця дитина робить до 80 помахів крилами в секунду, що дозволяє їй зависати над квіткою і пити нектар; вона, до речі, може літати назад. Колібрі поширені на всій території Бразилії, є вони й у містах. У цьому вся Парку можна зустріти і хижих птахів (орлів і соколів), фламінго, чапель, різні види бакланів, тобто. пернатих з усіх куточків Латинської Америки. Крокодили, удави та лемури ефектно доповнять картину дикої природи Бразилії.
 
Гідроелектростанція Ітайпу - найбільша ГЕС у світі завдовжки 8 км і висотою 196 м, що складається з 18 турбін. Вона знаходиться на кордоні між двома країнами (Бразилією та Парагваєм), на річці Парана, за 14 км від Моста Дружби та за 12 км від Фож-де-Ігуасу. Потужність її сягає 12.600.000 кВт. Вона стала спільним проектом Бразилії та Парагваю, забезпечуючи 25% необхідної Бразилії та 95% необхідної Парагваю електроенергії. Відвідати Ітайпу можна як із бразильської, так і з парагвайської сторони. Задля більшої роботи станції було створено штучне озеро площею 1.350 кв. км. При цьому уряди обох держав зробили все можливе для збереження довколишніх лісів. У межах роботи станції діє проект з охорони навколишнього середовища. На її території є лісове господарство та резервуари для розведення риби.