Франтішкови Лазнє
Лікувальний курорт

Франтішкові-Лазне знаходяться у самій західній частині країни, на гірському плато між Рудними горами та Чеським лісом. Це найменше курортне місто із західно-чеського трикутника. Парки та лісопарки - гордість Франтішкові-Лазне. Тут лікує не лише вода, а й повітря – на курорті панує м'який клімат. Для міста характерна строга архітектура класицизму.
У Франтишкові-Лазні можна дістатися з Праги (180 км) машиною, автобусом або поїздом.
 
ЛІКУВАННЯ
Курорт спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань, безпліддя, хвороб серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату.
У Франтишкові-Лазні 23 мінеральні джерела з підвищеним вмістом вуглекислого газу. Вода половини з них використовується для ванн та пиття.
Також є багаті поклади сірчано-залізистого бруду - для ванн та аплікацій. Джерело сухого вуглекислого газу використовується для газових ванн.
В околицях знаходиться ще одна природна дивина - торф'яні болота Соос.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Заслуговують на увагу Коморні Гурка — наймолодший вулкан четвертинного періоду, природні джерела вуглекислого газу — мофети, торф'яні болота, зоологічна станція, ферма метеликів у Жировиці, замок Сіберг, місто Хеб.
 
Із Франтішкові-Лазні можна відвідати Німеччину.
 
 
РОЗВАГИ
Гольф та полювання - одні з улюблених розваг на курорті. Можна зайнятися тенісом, покататися на велосипедах, порибалити на околицях міста.
У Франтішкові-Лазні є невеликий зоопарк, аквапарк, при якому діють фітнес- та велнес-центри з тренажерним залом та сауною.
Крім того, постійно відбуваються різноманітні культурні заходи, працюють театр, кінотеатр, бібліотека.