Генічеськ
Пляжний курорт

Генічеськ - районний центр Херсонської області, розташований на узбережжі Азовського моря, на самому початку Арабатської стрілки - піщаної коси довжиною 112 км. Це затишний, тихий місто, переважно з одно-, двоповерховими будинками. Купальний сезон триває з травня по вересень. Дістатися до Генічеська можна на автобусі або електричці від залізничної станції Новоолексіївка (17 км).
 

Відпочинок в Генічеську - це найтепліше (+ 28-30 ° С) і дрібне море, лояльні ціни на житло і харчування.
 
 
ГОТЕЛІ
На узбережжі розташована велика кількість пансіонатів, баз відпочинку, дитячих оздоровчих таборів. Практично всі приватні будинки, що знаходяться біля моря, переобладнані під міні-готелі.
 
ПЛЯЖІ
Вся західна частина Арабатської стрілки, звернена до Азовського моря, являє собою пляж з пологим піщаним берегом з вкрапленнями дрібних черепашок.
 

Глибина більше 2 м починається на відстані понад 100 м від берега Арабатської стрілки.
 
 
ЛІКУВАННЯ
Основні фактори оздоровлення на Арабатській стрілці - це сприятливий клімат, мулові сульфідні грязі і ропа Солоного і Сиваського озер і лиманів, а також джерела мінеральної води. За лікувальними властивостями сиваські бруду не поступаються знаменитим грязям Мертвого моря. Показання до лікування шкірних захворювань, периферійної нервової системи, захворювань опорно-рухового апарату. Мінеральна вода рекомендована для лікування захворювань серцево-судинної, центральної нервової та сечовивідної систем, опорно-рухового апарату, же¬лудочно-кишкового тракту.
 
ЕКСКУРСІЇ
Варто відвідати Арабатську фортецю, заповідник Асканія-Нова, Феодосію.
 

Поїздки на ПБК, в Севастополь і до інших кримських визначних пам'яток досить стомлюючі і мають на увазі виїзд о 5:00.