Герцег-Новий

Герцег-Новий розташувався навпроти Боко-Которської затоки, біля підніжжя гірського масиву Орієн. Це місто ще називають ботанічним садом Чорногорії - за безліч реліктових дерев та чагарників, які тут ростуть. Розміщення на курорті - в готелях 3-4 * і на віллах.
 

Біля міста гори підходять прямо до води, тому в Герцег-Новий дуже багато сходів.
 
ПЛЯЖІ
Міські пляжі є поєднанням піску і бетону. Можна відвідувати дикі пляжі півострова Луштіца, що за 3 км від Герцег-Новий: Жаниць з білою галькою, місцями забетонований; гальковий Арза; Росе з бетонним берегом, глибоким і чистим морем хороший для підводного плавання, а також для умиротвореного відпочинку.
Дикий пляж на острові Мамула із скелястими берегами місцями забетонований. Море глибоке та дуже чисте. Відмінне місце для любителів підводного плавання.
На Луштицу та Мамулу з Герцег-Новий ходять катери та човни.
 
ЛІКУВАННЯ
За 7 км від Герцег-Новий знаходиться невеликий курорт Ігало. Його лікувальні чинники – м'який морський клімат, мінеральні води та бруду. Показаннями для відвідування курорту є ревматизм, порушення опорно-рухового апарату, легень, неврологічні, кардіологічні захворювання, посттравматичні та постопераційні стани, розсіяний склероз, порушення центральної та периферичної нервової системи, гінекологічні захворювання, екзема, псоріаз, надмірна вага, стрес.
 

Герцег-Новий та Ігало пов'язує пішохідна доріжка вздовж моря «Сім Даниць».
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Герцег-Новий цікаво подивитися безліч середньовічних пам'яток архітектури: цитадель, вежу Канлі, бастіон Шпаньола, фортецю Маре, монастир Савіна та Старе місто. Можна відвідати найближчий острів Мамула із Блакитною печерою. Також у Герцег-Новий є Краєзнавчий музей та художня галерея.
 
Герцег-Новий знаходиться практично на кордоні з Хорватією, тому з міста організовуються екскурсії на кілька днів до сусідньої країни.
 
 
РОЗВАГИ
У Герцег-Новий є кілька шкіл дайвінгу. Для прогулянок чудово підійде місцевий унікальний ботанічний сад із тропічними та субтропічними рослинами.
У літній період у місті організовуються різноманітні фестивалі та свята.
На набережній знаходяться численні кафе та ресторанчики на будь-який смак.
Герцег-Новий знаходиться практично на кордоні з Хорватією, тому з міста організовуються екскурсії на кілька днів до сусідньої країни.