Гвадалахара

Гвадалахара - місто, розташоване в Західно-Тихоокеанському регіоні Мексики. Це найкраще місце для знайомства з культурою країни: місто - батьківщина текіли, музики марьячі, чарро (мексиканські ковбої), мексиканського танцю з капелюхами. Міцні традиції, красива колоніальна архітектура, народні промисли, смачна кухня приваблюють сюди любителів культури.
Гвадалахара не має виходів до моря, проте неподалік від неї знаходиться велике озеро Чапала, яке є найбільшою прісноводною водоймою в країні.
 

Особливістю міста вважається велика кількість зелених насаджень, парків та садів.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Історичний центр міста легко оминути пішки. На його території знаходяться базиліка Богородиці Запопан, «Оспісіо-Кабаньяс» (один із найстаріших та найбільших благодійних комплексів), кафедральний собор, Паласіо-дель-Гоб'єрно, краєзнавчий музей та оперний театр.
 

Популярний тур на околицях Гвадалахари - подорож поїздом «Текіла Експрес» до міста Аматитан, де розташований завод з виробництва текіли Еррадура.
 
РОЗВАГИ
У Гвадалахарі величезної популярності користується чарріада. Вона має багато спільного з родео. Найбільший майданчик для змагань чарріаду - VFG Arena - розташований недалеко від аеропорту Гвадалахари.
Для сімейного відпочинку рекомендується зоопарк Zoologico Guadalajara, аквапарки Agua Caliente та Tobolandia, а також чудові парки розваг з атракціонами та оригінальним оформленням (Selva Magica, Las Botas Extraviadas та Natural Adventure). Шанувальникам нічних розваг Гвадалахара надає найширший вибір нічних барів та ресторанів, клубів, казино тощо.
 

За незвичайними покупками можна вирушити до приміських районів міста (Тлакепаке та Тоналу), де місцеві ремісники пропонують найкрасивіші вироби з кераміки та скла.