Хафьель

Хафьель - найбільший з курортів регіону Ліллехаммер і третій за величиною в Норвегії. Від міста Ліллехаммер його відокремлюють 15 км.
Лижний сезон зазвичай триває з середини листопада до середини квітня.
Траси курорту пропонують прекрасні можливості для лижників всіх рівнів підготовки.
 
ГОТЕЛІ
Туристи можуть вибирати між готелями і затишними котеджами в околицях Хафьель і Лиллехаммера. У Хафьель житло знаходиться в безпосередній близькості від трас.
 

 
Які проживають в Ліллехаммері скі-бас привезе на схили і назад.
 
 
 
ТРАСИ
У Хафьель 9 зелених трас, по 8 синіх і червоних, 4 чорних. Перепад висот становить 835 м (195-1030 м). Спуски Хафьель розташовані на сонячному боці і захищені від вітру. Снігові гармати постійно підтримують траси в робочому стані.
На курорті відмінні умови для слалому-гіганта і звичайного слалому (вони були спеціалізацією Хафьель під час Олімпіади), є сноупарк.
Любителі нічного катання мають можливість кататися на освітлених трасах. Також будуть задоволені вибором прихильники бігових лиж.
Працюють прокат гірськолижного спорядження, лижні школи.
 

Відмітна особливість Хафьель - протяжні спуски.
 
 
 
ПІДЙОМНИКИ
Хафьель обслуговують 13 бугельних, 3 крісельних підйомника і 1 кабіна.
 
РОЗВАГИ
У Хафьель пропонується катання на санях, собачих упряжках, снігоступах, аеробордах, сафарі на снігових скутерах, бобслей і бобрафтінг, підлідна рибалка.
Діти знайдуть собі розвагу в найбільшому в країні закритому ігровому центрі Лекеланд Хафьель, в парку Ліллепуттхаммер (Ліллехаммер), в зимовому парку Хундерфоссен. Можна відвідати аквапарк Юркестад.
Бари, кафе, ресторани - місця вечірнього відпочинку на норвезькому курорті.