Хаконе
Лікувальний курорт

Хаконе - згаслий вулкан у центрі острова Хонсю між затоками Сагамі та Фудзіяма, висотою 1550 м. Він включає 6 вершин та великий кратер. Містечко Хаконе лежить на східному березі найбільшого японського озера Біва, за 80 км на південь від Токіо. Це один з найпопулярніших курортних районів Японії. Він є частиною Національного парку Фудзі – Хаконе – Ідзу. Парк славиться гарячими джерелами, лісами та пляжами півострова Ідзу, що знаходиться на південь від Хаконе.
 
ГОТЕЛІ
На курорті збудовані рекани. Деякі готелі в Хаконе мають каскади «ротенбуро» — ванни просто неба, розташовані на гарячих джерелах.
 

При готелях із джерелами розваг немає.
 
 
ЛІКУВАННЯ
Бальнеотерапія - це основний вид лікування на Хаконе. Показання до лікування: захворювання опорно-рухового апарату, органів травлення, серцево-судинної та нервової систем, а також шкірні та гінекологічні хвороби.
Комплекс термальних джерел "Юнессан" складається з трьох частин. «Дрімленд» — каскади гарячих та холодних ванн «ротенбуро» просто неба на схилі гори. «Юнессан» - аквапарк з басейнами, турецькою лазнею, сірководневими ваннами та комплексом водних гірок. Третя частина комплексу включає японські ванни «фуро» з цілющою водою «онсенів» в дерев'яних купелях.
 

У «Юнесані» застосовують гігієнічну процедуру для ніг — дрібні рибки общипують тканину, що омертвіла, дозволяючи утримувати ноги в ідеальній чистоті.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Обов'язкова екскурсія – до Національного парку Фудзі – Хаконе – Ідзу, який включає гору Фудзі, озера, гарячі джерела, острови вулканічного походження з тропічною рослинністю. Нею можна проїхатися на монорейковому трамваї або поїздом. Також потрібно відвідати незвичайний подвійний вулкан – Овакудані, де можна спостерігати вулканічну активність, та озеро Аші. Канатною дорогою можна піднятися на вершину Фудзі.
Хаконе рясніє музеями. Серед них музей природознавства, музей лісу, музеї мозаїки та скла, музей іграшок. Крім того, у місті чудовий вибір картинних галерей із багатими експозиціями. Тут знаходиться одна з найбільш значних пам'яток Японії - феодальний замок Хаконе.
 

Одне з найцікавіших місць у Хаконе – це долина гейзерів. Отруйні вулканічні випари, що вириваються з-під землі, є небезпечними для життя, тому близько підходити до гейзерів заборонено.
 
РОЗВАГИ
На курорті можна насолодитися ванною з саке та провести час у численних кав'ярнях.
Хаконе немислимий без оригінального їстівного сувеніру «куротамаго» — курячих яєць, зварених у вулкані, через що їхня шкаралупа стає чорною.