Хаммамет

Хаммамет можна назвати курортною столицею Тунісу. Це один із найбільш респектабельних та європеїзованих курортів країни, який особливо добре підходить для спокійного сімейного відпочинку. Курортна зона простяглася приблизно на 14 км. уздовж берега моря.
Хаммамет перевершив інші зелені курорти країни своїми розкішними садами. Головний принцип містобудування в Хаммаметі — будинки не повинні бути вищими за кипариси.
 

Більшість туристів їде на курорт, щоб поєднати традиційний пляжний відпочинок з інтенсивними оздоровчими та омолоджуючими процедурами у таласоцентрах.
 
ГОТЕЛІ
У Хаммамет пропонується весь спектр готелів - від 2 * до розкішних 5 *. Готелі розташовані в 3 лінії, більшість – на узбережжі. Центри таласотерапії при готелях курорту найпопулярніші в Тунісі. Власні центри таласотерапії є в наступних готелях: Nahrawess, Hasdrubal Thalassa, Royal Azur, Sol Azur, Bel Azur, Оccidental.
Туристський комплекс «Ясмін Хаммамет», розташований у південній частині курорту, — один із найбільших у Тунісі: він об'єднує кілька десятків готелів.
 
 

У «Ясміна Хаммамет» знаходяться лише два готелі 3*, решта – 4-5*.
 
 
ПЛЯЖІ
Пляжі скрізь піщані. Багато готелів на узбережжі мають власні пляжі.
Дрібноводне море в районі Хаммамет чудово підходить для відпочинку з дітьми.
 
Екскурсії
Основний маршрут екскурсійної програми містом — медина.
З Хаммамет можна поїхати на екскурсію в долину Меджера, в стародавнє місто Тубурба-Маджус, в Сахару, відвідати Ель-Джем, селища берберів.
 
РОЗВАГИ
Можна зайнятися дайвінгом. У Хаммамет знаходиться найбільший гольф-клуб в Тунісі - Golf Citrus, боулінг.
З дітьми цікаво відвідати парк дитячих атракціонів Fabiland, парк розваг «1001 ніч», аквапарк, зоопарк «Фригія», створений на зразок заповідників Південної Африки, де тварини знаходяться у великих вольєрах, а не в клітках.
Нічне життя на курорті активне: працюють дискотеки, нічні бари, казино.
 

На курорті знаходиться єдина в Тунісі льодова ковзанка Blue ice.