Ханья

 
 
Старовинна Ханья, в минулому головний місто Криту, розташована в західній частині острова і є центром однойменної області. Це один з найпрекрасніших грецьких міст, його ще називають «венеціанської красунею». Вузькі вулички, зразки венеціанської, турецької архітектури, класицизму надають Ханьї неповторну чарівність.
 
КЛІМАТ
 
Кліматичні умови острова типові для Середземномор'я - тут сухе і жарке літо. Середня температура води становить +23 ° C. Курортний сезон триває з травня по жовтень.
 
Середня температура повітря:
квітня +19 ° C
травня +22 ° C
Червень +26 ° C
Липень +29 ° C
серпня +28 ° C
Вересень +26 ° C
 
ГОТЕЛІ
 
Відпочинок на заході Криту більш демократичний. Тут немає номерів з персональними басейнами, але можна знайти цілком пристойні готелі 3-5 *, в тому числі що працюють за системою Аll inclusive. Більшість готелів знаходиться на першій лінії. Скрізь є басейни.
 
ПЛЯЖІ
 
В Ханьї прекрасні широкі і чисті піщані пляжі. Там можна знайти маленькі лагуни з прозорою водою і пляж з дивним рожевим піском.
 
 
 
До острова Елафонісі можна дійти пішки по мілководдю.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ
 
У місті Ханья багато музеїв. Крім того, можна побувати в містечку Платаньяс, в околицях якого росте багато платанів; на заповідному острові Агіос Тодорас; в селі Каврос з прісним озером Курнас; в ущелині Самарь (тільки з травня по вересень); на острівці Грамвуса; в венеціанської фортеці Франгокастелло; в стародавньому місті Аптера.
 
РОЗВАГИ
 
Можна відправитися на кінні і морські прогулянки, джип-сафарі, покататися на велосипеді чи мотоциклі, зайнятися дайвінгом, вітрильним спортом, віндсерфінгом, дельтапланеризмом, пограти в теніс, баскетбол.
 
З культурних заходів - Літо культури Ханьи. Також в області Ханья влаштовуються свята з приводу збору врожаю (апельсинів, вишень, каштанів та інших). У травні святкується День битви за Крит.
На кожному кроці в Ханьї - таверни, бари, кафе-кондитерські.
 
 
 
Для тих, хто жадає бурхливого нічного життя, Ханья - підходяще місце. Ресторани і дискотеки працюють до ранку.