Хайдусобосло

Хайдусобосло - невелике місто з найбільшим водолікувальні комплексом Центральної Європи.
Курорт заслужив славу Мекки для ревматиків. Однак в Хайдусобосло приїжджають також бажаючі набратися сил, пройти курс велнес-процедур. Місцева купальня працює цілий рік.
 
В Хайдусобосло дуже сприятливий мікроклімат: повітря, насичене парами йоду, велика кількість сонячних днів, взимку температура рідко опускається нижче 0 ° С.
 
ГОТЕЛІ
В Хайдусобосло превалюють готелі 3-4 *. Також широкі можливості для проживання в пансіонах, приватних будинках і апартаментах, кемпінгах. Лікувальна купальня має 3 власні готелі.
 
ЛІКУВАННЯ
Вуглеводнева лужна вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору, заліза, марганцю. У ній також присутні ще понад 20 мінералів, в тому числі бітум, який разом з йодом надає воді темно-коричневий колір. Температура її досягає + 73-78 ° С, бруд містить естроген.
Вода показана для лікування варикозу, переломів і травм, запалень суглобів і м'язів, захворювань хребта, шкірних і гінекологічних хвороб, захворювань дихальних шляхів, нервової системи. Всередину застосовується при лікуванні запальних захворювань травного тракту.
Поряд з бальнеотерапією застосовують грязелікування, лікувальну гімнастику, підводне витяжіння в басейні, масаж, фізіотерапію.
Рекомендований час перебування в лікувальних басейнах - 20 хвилин. Купатися можна кілька разів на день.
 
РОЗВАГИ
На курорті працюють аквапарк, критий водний комплекс Aqua-Palace, плавальний басейн.
Відпочиваючи в Хайдусобосло, можна відвідати Національний парк хортобадьскі степ - найбільший в Угорщині, Дебрецен, Егер, Токай.
У місті є безліч кафе, ресторанів, барів.