ХерсонІссос

 
 
Херсоніссос - невеликий, але дуже жвавий курортне містечко Центрального Криту, недалеко від Іракліону, адміністративного центру острова. Фактично він складається з двох великих паралельних вулиць, одна з яких - набережна.
 
В першу чергу курорт підходить для молодіжного відпочинку. В Херсоніссос розвинена туристична інфраструктура, маса таверн, барів, ресторанів, дискотек, магазинчиків, сувенірних крамниць.
 
ГОТЕЛІ
 
В Херсоніссос і його околицях побудовано безліч готелів: як категорії 5 *, так і невеликих недорогих. Поряд з містечком розташований найбільший на Криті центр таласотерапії Aldemar Royal Mare.
 
 
 
Тим, кому не цікаві нічні розваги, краще селитися подалі від набережної, де веселощі панує до ранку.
 
ПЛЯЖІ
 
Уздовж усього узбережжя простяглися неширокі піщані пляжі. Засмагати можна на будь-якому з них, так як вони муніципальні. Шезлонги і парасольки платні.
 
Деякі пляжі мають не дуже комфортний вхід в море. Прямо біля берега зустрічаються морські їжаки і водорості, тому потрібно уважно дивитися під ноги.
 
РОЗВАГИ
 
Квадроцикли, дайвінг, картинг, верхова їзда, гольф, гірські велосипеди, параглайдінг.
 
Щоб перейнятися місцевими традиціями, можна відвідати фольклорний «Критський вечір», а також музей «Ліхностатіс». В околицях Херсоніссос розташований великий аквапарк.
 
Активне нічне життя і доступні ціни приваблюють на курорт молодих туристів - на вибір близько 450 розважальних закладів.