Хойан

Місто-музей Хоян - один з центрів Великого Шовкового шляху - розташований за 30 км на південь від Дананга. Це маленьке прибережне місто більше, ніж будь-яке інше місце у В'єтнамі, зберігає атмосферу минулих століть. Для любителів історії, а також пляжного відпочинку – ідеальне місце.
 
КЛІМАТ
Найкращий час для відвідування Хойана – березень-серпень, коли опади мінімальні.
Середня температура повітря:
квітень +31 °C
травень +33 °C
липень +34 °C
червень +34 °C
серпень +34 °C
вересень +32 °C
 
ГОТЕЛІ
Місцями концентрації готелів є Старе місто та пляж Кіа Дай.
Найпоширенішим типом готелю у Старому місті є переобладнаний усередині малоповерховий будинок. На пляжі - нові готелі різного типу: від бунгало до великих будівель.
 

У багатьох віддалених від центру готелях Хойана, у тому числі на пляжі Кіа Дай, пропонується безкоштовний трансфер до Старого міста і назад.
 
ПЛЯЖІ
У Хойані чисті пляжі із білого піску. Вода у спокійну погоду дуже прозора та тепла. Є як обладнані пляжі з лежаками, і дикі.
Найближчий до центру Хойана пляж Ан Банг (2,5 км), найвідоміший пляж Кіа Дай (4 км на північний схід від міста). Ближче до аеропорту Дананг розташований пляж Ха Мі.
Добиратися до пляжів від центру міста пішки досить довго. Краще орендувати велосипед чи мотоцикл. З віддалених від узбережжя туристів возять на пляжі безкоштовно.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Старе місто внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Тут збереглося безліч палаців, родових будинків, пагод та залишків військових укріплень, критий японський міст. У Хойані є Музей торгівлі керамікою, Музей народної культури, Музей історії та культури Хойана та інші.
Неподалік Хойана знаходиться храмовий комплекс Мішон.
 
РОЗВАГИ
Курорт пропонує гарні можливості для дайвінгу.
У місті багато майстерень з пошиття одягу, взуття та головних уборів. Можна купити готові вироби або замовити індивідуальне пошиття, яке виконають у найкоротший термін.
Увечері можна відвідати ресторани та кафе: місто відоме своєю кухнею та низькими цінами.
 

У червні у Хойані проводиться фестиваль повітряних зміїв.