Хуа Хін

Хуа Хін знаходиться на протилежному від Паттайї західному березі Сіамської затоки. Курорт розташований на мальовничому узбережжі з чистим білим піском і великою кількістю зелені. Це тихе, спокійне місце, яке чудово підходить для сімейного відпочинку. Більшість будівель (не рахуючи готелів) не вище дерев.
 

До Хуа Хіна з Бангкока можна доїхати машиною за 3 години.
 
КЛІМАТ
У Хуа Хіні можна виділити 3 сезони: спекотний (березень-травень), дощовий (червень-жовтень) та прохолодний (листопад-лютий). Хоча курорт готовий приймати туристів цілий рік, найкращий час для поїздок – з листопада до квітня. Середньорічна температура повітря в Хуа Хіні - +28-30 °С.
 
ГОТЕЛІ
На курорті великий вибір готелів, зокрема світових мереж, переважно 4–5*. Уздовж пляжу розташовані затишні бунгало. У всіх готелях пропонуються розважальні вечірні програми.
 
ПЛЯЖІ
Хуа Хін відомий привабливим пляжем з дрібним білим піском, який відокремлений з одного боку від рибальського села кам'яними виступами. Найбільш відокремлений пляж - Хат Кхао Тао з вкрапленнями черепашок. Місця тут дуже тихі, прибою майже не буває.
 
У 13 км на південь від Хуа Хіна, біля підніжжя пагорба Кхао Тао, розташовані красиві і чисті ізольовані пляжі Хат Саї Ної та Хат Саї Йаї.
 
РОЗВАГИ
Головна пам'ятка Хуа Хіна - Національний парк Трьохсот вершин. Також цікавими є нічний ринок, залізнична станція, на якій зупиняється «Східний експрес», Центр мистецтв та ремесел.
 
Туристи можуть зайнятися водними видами спорту, верховою їздою, пограти у теніс та гольф, порибалити.
 

Щороку в Хуа Хіні проводиться вітрильна регата, у якій бере участь сам контроль.