ЄгипетЄгипет

Хургада

Хургада - найбільший та найвідоміший туристичний центр на західному узбережжі Червоного моря, розташований між пустелею та морем. Хургада – міжнародний центр водного спорту: дайвінгу, віндсерфінгу, вітрильного спорту, глибоководної риболовлі. Постійний морський бриз робить приємним перебування на пляжі будь-якого сезону.
 
ГОТЕЛІ
За кількістю готелів душу населення Хургада посідає одне з перших місць у світі. Тут розташовано понад 200 сучасних готелів, які простяглися вздовж узбережжя на багато кілометрів, представлені майже всі відомі готельні мережі.
 

Персонал має достатній запас фраз на різних мовах, у тому числі і російською.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі Хургади, мабуть, найупорядкованіші на узбережжі Червоного моря: пологі, з дрібним чистим піском, ідеальні для дітей. Рифи на більшості з них розташовані далеко від берега, що дозволяє входити у воду без спеціального взуття. Там, де корали знаходяться біля берега, збудовані зручні понтонні містки.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Поїздки у Луксор, Каїр, Ель-Гуну, Монс Клаудіанус, монастир Св. Антонія.
 
РОЗВАГИ
З активних розваг Хургада пропонує захоплюючий дайвінг (як для професіоналів, так і початківців), сноркелінг, кайтсерфінг, віндсерфінг, глибоководну рибалку, ходіння під вітрилом, водні велосипеди, водні лижі, катання верхи.
У Хургаді знаходиться легендарний палац «1001 ніч», збудований у стилі східного Діснейленду, де відбуваються театралізовані вистави на теми життя в Єгипті в епоху фараонів. Там же розташовано багато сувенірних магазинів та ресторанів.
Можна покататися на «Кораблі кохання» — судні, яке 24 години плаває між довколишніми островами, на човні з прозорим дном, відвідати аквапарки, вирушити на джипах у пустелю, на вечерю до бедуїнського селища.
Більшість дискотек Хургади розташовані на території готелю. З найбільш популярних - дискотеки готелів Sindbad Beach та Hilton Resort.
У Хургаді знаходиться найбільший у Північній Африці магазин безмитної торгівлі - Aka Duty Free. Але скористатися своїми пільгами турист може лише протягом 24 годин із моменту в'їзду до Єгипту.
 

Центральне розташування Хургади забезпечує доступ до місць дайвінгу по всій акваторії Червоного моря, дозволяє відвідати безлюдні прибережні рифи та острови.