АвстріяАвстрія

Ішгль

Ішгль розташований на південному заході Тіролю, в долині Пацнаун. Курорт приваблює чудовою природою, панорамою гір, сонячною погодою. Ішгль - центр гірськолижного регіону Арена Сильвретта, куди також входить швейцарський курорт Самнаун.
 
Ішгль обирають місцем відпочинку заможні туристи зі сфери політики, бізнесу, мистецтва, «золота» молодь. І не тільки щоб покататися, але і добре розважитися.
Сезон триває з кінця листопада до травня.
 
Ішгль - один з найдорожчих австрійських курортів.
 
ТРАСИ
Траси різного рівня складності, спуски як в лісистій зоні катання, так і в безлесой. Є траси для бігових лиж, фан-парк, халф-пайп, долина могула і карвінгу, яри і перевали, вкриті цілинних снігом. У Ішгль немає черг на підйомники, переповнених трас на висоті і дуже крутих спусків.
Працюють гірськолижна школа, гірськолижний дитячий сад (від 3-5 років), дитяча гірськолижна школа.
 
РОЗВАГИ
Для активного відпочинку: фітнес-центри, спортивно-оздоровчий центр з аквапарком, сауною, турецькою лазнею, боулінгом і більярдом. Дельтапланеризм, керлінг, катання на запряжених кіньми санях, на квадроциклах.
Нічне життя в Ішгль б'є ключем: десятки ресторанів, кафе, барів, кілька діскoтек.
 
Швейцарський Самнаун особливо приваблює любителів шопінгу, тому що являє собою зону безмитної торгівлі. Багато туристів потрапляють туди прямо на лижах.