Жабляк

Жабляк — найвище місто на Балканах. Він знаходиться на висоті 1456 м над рівнем моря, у самому центрі гори Дурмітор. Взимку це гірськолижний курорт, але й влітку поїздка до Жабляка дуже цікава, особливо якщо спека на узбережжі надто вже втомила: свіже гірське повітря — чудова альтернатива. Жабляк справить незабутнє враження на любителів природи та активного відпочинку. Це маленьке місто на півночі Чорногорії оточене безліччю озер, поруч із ним розташовується рідкісної краси каньйон річки Тара. Найбільш сприятлива погода у Жабляку стоїть із середини червня по середину вересня.
 

Екскурсія до Жабляка з узбережжя займе цілий день. Тому краще виділити на цю поїздку кілька днів, щоб переглянути всю місцеву красу.
 
РОЗВАГИ
У Жабляку знайдеться заняття для туристів з різним рівнем фізпідготовки: прогулянки маркованими стежками, альпінізм, велосипедні та кінні прогулянки.
Каньйон Тари приваблює любителів сплаву гірськими річками, байдарочниками та каякерами. Масив Дурмітор дуже цікавий для спелеологів — тут є найглибші в Чорногорії печери.
 
Свята Dani planinskog cvijeca та Angel Kup, а також місцеві монастирі та церкви збагачують релігійний туризм.