Женева

Місту 2000 років – це про Женеву. Її не даремно називають столицею світу, тому що в цьому зразку космополітизму та толерантності уживається безліч культур та національностей, які створюють неповторну атмосферу. Тут же влаштувалися штаб-квартири міжнародних організацій - ООН, Червоного Хреста, Всесвітньої організації метеорології.
Крім того, за Женевою закріпилося звання столиці вартового мистецтва, а також міста конгресів із відмінними можливостями для ділових та корпоративних заходів. Плюс до всього це ще й гарне місто, що розкинулося між альпійськими піками та пагорбами Юра на березі Женевського озера.
 

Женева – франкофонне місто Швейцарії.
 
 
КЛІМАТ
У Женеві м'який клімат. Влітку вода у Женевському озері прогрівається до 22 °C.
 
Середня температура повітря:
квітень +15 °C
травень +19 °C
червень +23 °C
липень +25 °C
серпень +24 °C
вересень+20 °C
 
ЕКСКУРСІЇ 
Старе місто, собор Св. Петра, Палац націй, де розташовується європейська штаб-квартира ООН, Міжнародний музей Реформації, Музей годинника, Міжнародний музей Червоного Хреста, Музей сучасного мистецтва (MAMCO), Музей Аріана, квітковий годинник, фонтан Jet d'Eau.
З Женеви можна з'їздити до сусідніх Італії чи Франції.
Картка Geneva Pass дає можливість безкоштовно відвідувати культурні, спортивні та розважальні заклади Женеви, а також знижки у музеях та інші приємні дрібниці. Вона випускається на 1-3 дні.
 

Самостійну екскурсію можна здійснити з аудіопутівником. Є варіант російською мовою.
 
РОЗВАГИ
У Женеві багато можливостей для активного відпочинку: плавання, риболовля, веслування на каное, рафтинг, вітрильний спорт, водні лижі, велосипедні прогулянки, скелелазіння, альпінізм. Можна вирушити в похід на гору Салєв у Франції або піднятися туди канатною дорогою.
На Женевському озері у червні проходить найбільша європейська вітрильна регата на приз "Золота чаша", у серпні - тенісний турнір АТР Geneva Challenger.
Для більш спокійного відпочинку туристам пропонуються круїзи Женевським озером, у тому числі гастрономічні. Щосуботи можна потрапити на безкоштовні дегустації в маєтках женевських виноробів. У місті є ботанічний сад.
Любителі мистецтва можуть побувати у Grand Theatre та Оперному домі Женеви.
Шопінг - одна з важливих складових життя та відпочинку в Женеві.