ЄгипетЄгипет

Каїр

Каїр - один з найбільших мегаполісів світу і найбільше місто Африки - приваблює туристів, які цінують перш за все екскурсійну програму та захоплені історією. У галасливому багатолюдному місті сконцентрувалися шедеври єгипетської цивілізації. Тут справжній потік Сходу – базари, запахи, нескінченний рух, сусідство вічності та хай-теку.
 
ГОТЕЛІ
Готелів у Каїрі безліч — від 3* до 5*. Але невідповідність заявлених зірок реальному рівню — часто-густо. Тому до підбору місця проживання потрібно поставитись відповідально, щоб туристи не відчували себе ошуканими та розчарованими.
 

У багатьох готелях персонал непогано розмовляє російською.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Щоб оглянути пам'ятки Каїра, потрібен не один візит. У туристичний мінімум входять Єгипетський музей, Коптський музей, цитадель Саладдіна, найбільший на Близькому Сході базар ремісників Хан-ель-Халілі, піраміди Гізи, Сфінкс, Мамлюцький некрополь, руїни Мемфісу, розкопки в Саккарі, коптські церкви, мечеті Мухаммеда Алі.
Також можна відвідати Олександрію.
 

Єгипетський музей краще відвідувати після обіду, коли кількість відвідувачів зменшується.
 
РОЗВАГИ
Каїр як культурна столиця Єгипту рясніє галереями, музеями, театрами. У грудні у місті проходить кінофестиваль.
У Каїрі можна зайнятися гольфом, здійснити прогулянку на теплоході Нілом, покататися на конях між пірамідами.
Із заходом сонця ритм життя в Каїрі не затихає швидше навпаки. У столиці багато нічних магазинів, ресторанів, кав'ярень, нічних клубів.
 

Барвиста вечірня світломузична вистава біля підніжжя пірамід відбувається по неділях, у тому числі російською мовою.