Канкун

Канкун - один із найзнаменитіших курортів на узбережжі Мексиканської затоки - розташований на півострові Юкатан. Він ділиться на дві частини: материковий даунтаун (діловий центр) та 25-кілометровий острів-косу, де зосереджені готелі та туристична інфраструктура. Близькість курорту до пам'ятників майя, кораловий риф Паланкар і піщані пляжі дозволяють поєднати відпочинок на морі з пізнавальними екскурсіями.
До Канкуна можна дістатися внутрішніми авіарейсами з Мехіко.
 

Канкун – досить дорогий курорт.
 
 
ГОТЕЛІ
У Канкуні багато висококласних готелів, представлені усі провідні світові ланцюжки. Багато хто працює за системою All inclusive.
Готельний персонал здебільшого розмовляє іспанською мовою і лише в готелях 5* — більш-менш англійською.
 

Для любителів гольфу є кілька готелів зі своїми гольф-полями.
 
 
ПЛЯЖІ
Славу Канкуну склали чудові пляжі з білим піском. Берегова лінія курорту з висоти нагадує цифру 7. У короткій її частині спокійне море, але не дуже прозоре через водорості, які до того ж засмічують пляж. У довгій частині постійні хвилі, при цьому вода дуже чиста.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У районі Канкуна варто відвідати підводні національні парки Гаррафон, Шель-Ха і Чанканаб Лагун, острів Контой, крокодиловий парк Крокотаун, екоархеологічний парк Шкарет, археологічні центри Тулум, Чичен-Іца. Також можна подивитися найбільше в Америці поле для гри в м'яч, обсерваторію, озеро.
 
РОЗВАГИ
Канкун – центр водного спорту. Дайвінг у тутешніх місцях, біля Паланкара, другого за величиною коралового рифу у світі, вражає уяву. Є можливість поплавати з маскою, дельфінами, покататися на водних лижах, на підводному мотоциклі, зайнятися віндсерфінгом, глибоководною рибалкою, полюванням. Є багато гольф-полів, тенісних кортів.
У Канкуні можна зробити вдалий шопінг у магазинах Duty free.
Можна відвідати театралізовані шоу, фольклорні вистави, працюють центри розваг для дорослих та дітей. Вночі відкриті клуби, дискотеки, бари, паби.
 

Любителів гострих відчуттів у Канкуні, напевно, зацікавить корида.