Кантхо

Кантхо - велике місто в дельті річки Меконг, розташоване за 165 км на південний захід від Хошиміну. Основні визначні пам'ятки міста - колоритні плавучі ринки, пташині сади, незліченні канали, мальовничі рисові поля та фруктові плантації.
 

Найцікавіша визначна пам'ятка Кантхо - плавучі ринки, розташовані за містом. Вони набагато популярніші за міські стаціонарні.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Пам'ятки міста: Храм Мунірансіарама – місце релігійного поклоніння кхемерів; пагода Онг, прикрашена порцеляновими статуями феніксів, драконів, двох людей, що тримають Сонце та Місяць; Общинний будинок біньтхуї з незвичайною архітектурою та храмом, прикрашеним оригінальними статуями людей та міфологічних драконів, риб, левів та масштабними колонами.
Міський парк води та Сади Май Ханх, де можна побачити рідкісні рослини, користуються популярністю у туристів.
 
У Кантхо є велика кількість музеїв.
 
Екскурсія міськими каналами, якими порізаний весь Кантхо.
 
Навколо міста для відвідування відкриті численні сади, де можна насолодитися квітами та фруктами, а також скуштувати місцеві делікатеси.
 
На плавучому ринку Кайранг, розташованому за 8 км від Кантхо, продають всілякі овочі та фрукти. Працює він із 5:00 до 11:00. На ринку Фунгієп за 35 км на південь від Кантхо можна купити живих або заспиртованих змій. Годинник його роботи - з 5:00 до 17:00.
 

На ринку поширений древній звичай «продажу дурості та купівлі удачі». Непотрібна річ продається за символічну ціну, тут купується півень або риба — символи удачі у в'єтнамців.
 
РОЗВАГИ
У Кантхо плавучі не лише ринки, а й ресторани. У знаменитий ресторан на воді на Hau River можна потрапити, перебравшись по хисткому містку. Ресторан Ду Туен відвідати повинен кожен, хто любить рибу.