Касабланка

Шумна та космополітична Касабланка — економічна столиця Марокко, друге найбільше місто Африки після Каїру. Тут багато сучасних будівель та хмарочосів, промислових підприємств та банків, є міжнародний аеропорт.
Місто розділене на дві частини - стара медина (історичний центр з лабіринтом вузеньких вулиць) і нова медина (новий район, де зосереджений бізнес-світ міста).
 

Касабланка за ритмом життя та зовнішнім виглядом більше нагадує європейські міста — тут рідко можна побачити паранджу, навпаки, звичайне явище — короткі спідниці, сонцезахисні окуляри та туфлі на високих підборах.
 
КЛІМАТ
Завдяки прохолодній Канарській течії в Касабланці не буває виснажливої ​​спеки. Середня температура води влітку – +22 °C.
Середня температура повітря:
квітень +18 °C
травень +20 °C
червень +22 °C
липень +25 °C
серпень +25 °C
вересень +25 °C
 
ГОТЕЛІ
Готелі європейського рівня 4–5* чудово підійдуть як для відпочинку, так і для проведення конференцій, семінарів та ділових зустрічей.
 

У Касабланці при готелі Riad Salam Casablanca знаходиться Інститут естетики та таласотерапії Le Lido - один із найкращих в Африці.
 
ПЛЯЖІ
На міському пляжі Касабланки можна купатися, але для пляжного відпочинку найкраще підходить Агадір.
 
На набережній Корніш — пляжі штучні, хоча за якістю вони не гірші за природні.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Серед визначних пам'яток Касабланки: стара медина, мечеть Хасана II, палац Мухаммеда V, Музей марокканського юдаїзму, церква Нотр-Дам де Лурд, руїни міста Анфи, квартал Хаббус, набережна Корніш.
Гробниця Сіді Бу Абдеррахмана знаходиться у невеликому селищі, розташованому на скелі посеред океану. Потрапити туди можна лише під час відливу.
З Касабланки можна вирушити на екскурсію в Рабат, Фес, Ель-Джадіду, Сафі та Ес-Сувейру.
 
РОЗВАГИ
У Касабланці можна порибалити, зайнятися гольфом, картингом, віндсерфінгом, яхтингом, вітрильним спортом. Багато відомих пляжів з гарними хвилями, такі як Sablettes Beach, Bouznika Beach, розташовані за межами міста.
У місті проводяться собачі біги – єдині на Африканському континенті.
Центр нічного життя Касабланки – район набережної Корніш. Тут можна повільно ходити вздовж моря або відвідувати ресторанчики, бари, нічні клуби та дискотеки. Також популярне для прогулянок курортне передмістя Аїн-Діаб.
 

На особливу увагу заслуговують ринки Касабланки. Їм відведено цілий квартал Хаббус. Поруч розташовані антикварні магазини.