Кастор

 
 
Гарне місто Кастор в північно-західній частині Греції, на березі високогірного озера Орестіада примітний бадьорить гірським повітрям, тихими вуличками і численними церквами.
 
Крім того, Кастор - центр скорняжного майстерності з давніми традиціями, один з провідних по виробництву хутряних виробів (понад 200 фабрик). Тут проходить найбільша в Європі щорічна виставка-продаж хутряних виробів Edika. У Касторью не заростає стежка «паломників» за шубами за прийнятними цінами, і навіть вкоренилося визначення для таких поїздок - «шуб-тури». Обов'язкові місця для відвідування в Касторье - торгово-виставковий комплекс Edika, а також салони хутряних фабрик.
 
Найближчий аеропорт - Салоніки, потім трансфер до Касторьі. По новій дорозі можна доїхати за 2 години.
 
 
 
Оплату приймають як в євро, так і в доларах. Продавці кажуть по-російськи.
 
 
ГОТЕЛІ
Зупинитися можна як у самій Касторье, так і в околицях. Готелів небагато, від 2 * до 4 *. Багато з них знаходяться на березі озера і мають приголомшливий вид з номера.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
У Касторье є Візантійський музей, Етнографічний музей.
 
Екскурсії в Драконові печеру, доісторичний ліс в містечку Мостімо з скам'янілими деревами і тваринами, місто Салоніки.
 
РОЗВАГИ
 
Кастор - дуже спокійне місце: тут насолоджуються тишею, спокоєм і красою гір. У місті працюють бари, таверни, магазинчики і дискотеки. Можна відвідати фольклорний грецький вечір або муніципальний театр.
 
На озері пропонується катання на водних лижах, рибалка, вітрильний спорт, водна веслування, прогулянки на кораблі. Взимку можна покататися на лижах на горі Віца в 22 км від Касторьі, де розташований лижний комплекс.
 
 
Можна поєднати приємне з корисним і відвідати гідролечебніцу в селі Аммудара, що в 16 км від Касторьі. Це місце відоме мінеральними джерелами.