ТуреччинаТуреччина

Кемер

Кемер - мальовниче курортне місто, розташоване на південний захід від Анталії, на березі морської затоки біля підніжжя Таврських гір. Тихі бухти з прозорою бірюзовою водою, скелі, велика кількість зелені - соснові ліси, гаї з апельсиновими деревами та сади - створюють атмосферу спокою.
 
Кемер - одне з найбільш обжитих туристами місць, в якому поєднуються чарівність дачного селища та сучасна відпочинкова інфраструктура.
 

Через близькість гір сезон у Кемері починається дещо пізніше, ніж у рівнинних районах Туреччини. Натомість восени тепло тримається довше.
 
 
ГОТЕЛІ
По обидва боки від Кемера є кілька курортних зон. Найближча до Анталії - Бельдібі, яка ділиться на 3 райони. У Бельдібі-1 розташовані переважно недорогі готелі 3*, відокремлені від моря дорогою; у Бельдібі-2 — дуже популярні завдяки своїм великим та зеленим територіям клуби та готелі; у Бельдібі-3 багато хороших готелів 3* на першій лінії.
 
По інший бік від Кемера є ще кілька передмість. У Гойнюку готелі 4–5*. Селище Кіріш забудоване висококласними готелями на першій лінії і дешевшими — на другій.
 
У районі Чамюва знаходиться безліч готелів 3–4* та кілька 5*. У Текірова розташовані чудові старі клуби з величезними зеленими територіями.
 
Курортні селища переважно мають великі площі, і всі розваги зосереджені на них.
 
 

У місті готелі не відрізняються великими територіями, зате поруч безліч барів, нічних клубів, дискотек.
 
 
ПЛЯЖІ
Широкі галькові пляжі Кемера простяглися на 40 км, вони удостоєні європейського «блакитного прапора» за виняткову чистоту. Пляжі деяких готелів насипні з піску, але при вході в море галька.
 
У Кемері 2 пляжі: гальковий міський, на якому є чудові можливості для зайняття водними видами спорту, та піщано-гальковий пляж Місячного світла.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Національний парк Юруклер, руїни античних міст Олімпос та Фазеліс, тематичний парк Йорюк. Поруч із Кемером розташовані дуже цікаві печери.
 
 
РОЗВАГИ
Кемер є ідеальним місцем для зайняття водними видами спорту. Природа забезпечила тут чудові умови для дайвінгу, серфінгу, вітрильного спорту та риболовлі. Це один із найбільших яхтових портів Туреччини.
 
У Національному парку Олімпос Бейдалари пропонуються всі види відпочинку та спорту. Можна вирушити в походи лісом, покататися на джипі гірськими дорогами. З дітьми відвідати аквапарки.
 
Життя в Кемері не завмирає аж до ранку: музичні бари, дискотеки, нічні клуби пропонують різноманітні розважальні програми.