Керала

Штат Керала знаходиться на південному заході Індії. Водоспади, мальовничі канали, густі тропічні джунглі, нескінченні піщані пляжі, екзотичні тварини, стародавні пам'ятники, аюрведичне лікування – все це можна знайти у Кералі.
Важливий плюс - це найбільш розвинений у соціальному плані штат, найчистіший і наймирніший.
 
КЛІМАТ
Клімат Керали тропічний. Сезони мусонів припадають на червень-липень, а також жовтень. Температура води – близько +26 °C. Найкращий період для відвідування Керали – з жовтня до кінця квітня.
Середня температура повітря:
квітень +32 °С
травень +31 °С
червень +28 °С
липень +28 °С
серпень +29 °С
вересень +29 °С
 

Сезони мусонів індуси вважають найбільш підходящими для аюрведичного лікування. Але європейці можуть їхати будь-коли.
 
ГОТЕЛІ
В основному готелі представлені у вигляді котеджних сіл у національному стилі. Також багато історичних готелів.
 
ПЛЯЖІ
Території пляжів зазвичай невеликі. На деяких ділянках купатися небезпечно через хвилювання моря.
Лікування
У Кералі є відомі центри аюрведи. Майже в будь-якому готелі можна замовити унікальні аюрведичні оздоровчі процедури. Останні скрізь однакові, відрізняються лише умови, у яких робляться.
 

Процедури потрібно замовляти в Україні, а не на місці.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Триванантхапурамі розташовані школи бойового мистецтва Каларіпаятт та класичного танцю-драми Катхакалі, безліч музеїв, знаменитий храм Падманабхасвармі. Своїми храмами та музеями славиться також місто Кочин.
Одне з основних багатств Керали – національні заповідники. Періяр - заповідник, у якому можна спостерігати за дикими тваринами у природних умовах: тиграми, слонами, мавпами. Також є пташиний заповідник Таттеккаду, парк рептилій, оленячий заказник.
 
РОЗВАГИ
Можна зайнятися водними видами спорту, оцінити фольклорні танці, поїхати в круїз каналами в плавучих будинках. Також не будуть розчаровані любителі шопінгу.
 

На прихильників нічного життя в Кералі чекає розчарування. Тут пропонують спокійний, розслаблюючий відпочинок в оточенні мальовничої природи.