Киберон

Киберон - невелике містечко і кліматичний курорт, розташований на західному узбережжі Франції серед скель Бретані на півдні однойменного півострова. Курорт являє собою смужку суші завдовжки в 14 км і шириною в 4 км, з'єднану з материком вузьким перешийком.
Киберон славиться ще й мальовничими пейзажами. Західне узбережжя півострова - суцільне нагромадження скель, яке називають «Дикий берег». На сході розташовані чарівні пляжі і маленькі бухти, захищені від вітрів. Уздовж усього узбережжя півострова тягнуться пляжі і набережні, всіяні безліччю кафе та ресторанів.
 
ЛІКУВАННЯ
Вирішальну роль в лікуванні тут грає приморський м'який клімат з великою кількістю сонячних днів в році, а також морська вода з великим вмістом різних мікроелементів, морські водорості і бруду. Саме тут знаходиться один з найвідоміших у всьому світі Інститут таласотерапії Киберон. Він розташований в одному комплексі з готелями Sofitel Thalasso Quiberon і Sofitel Quiberon Dietique і охоплює понад 7000 кв.м, включаючи в себе критий басейн з теплою водою, відкритий басейн з підігрітою до +33 ° C океанської водою, гідромасажний басейн, безліч саун і процедурних кабінетів. Центр оснащений найсучаснішим обладнанням.
Серед послуг: різноманітні комплекси оздо¬ровітельних і лікувальних процедур, програми по догляду за обличчям і тілом, програми для молодих мам.
Основні показання для перебування: функціональні розлади нервової системи, захворювання опорно-рухового апарату, порушення обміну речовин, стан фізичного і нервового виснаження, часті респіраторні захворювання, ослаблення імунітету, надмірна вага, целюліт.
 

Інститут таласотерапії Киберон - єдиний центр у Франції, який пропонує курс схуднення з проживанням та харчуванням в окремому готелі Sofitel Quiberon Dietique.
 
ЕКСКУРСІЇ
Можна зробити екскурсії на найбільший острів Бретані - Бель-Іль-ан-Мер, відвідати парк мегалітів, зробити морську прогулянку по затоці Морбійон.
У місті можна подивитися каплицю XIX століття Нотр-Дам-де-Локмар'я, Музей моря.
 
РОЗВАГИ
На курорті прекрасні можливості для заняття вітрильним спортом, водними лижами, віндсерфінгом і т.д.
У Кібероне регулярно проводяться карнавали і свята, театральні вечори.