Кіото

Кіото - стародавня столиця країни, надзвичайно яскраве і романтичне місто. Він фактично не постраждав під час Другої світової війни, тому дух старої Японії тут можна відчути найкраще. У Кіото процвітають традиційні ремесла: виробництво лакових та бронзових виробів, фарфору, мережива, вишивки, предметів релігійного культу. У місті регулярно проводяться яскраві свята та релігійні церемонії.
До Кіото можна дістатися з Токіо поїздом синкансен менш ніж за 3 години.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Кіото близько 2000 храмів та церков, сотні парків та десятки старовинних палаців. Варто подивитися Імператорський палац, садибу Саньюсангендо зі статуєю богині співчуття — тисячорічкою Каннон, храм Тодзі — найдавніший храм у місті та найвищу дерев'яну споруду Японії. А також Золотий павільйон (Кінкакудзі), колишню резиденцію військового правителя, та Кіємідзу (Храм чистої води).
Всесвітньо відомі сади каміння розбиті навколо храму Дайсен.
Храм Реандзі відомий найзначнішим садом у Японії - чудовим зразком Каре сансуі (саду з піску та каміння).
 
РОЗВАГИ
У місті також знаходиться найстаріший у країні театр Кабукі - Мінамідза.
Кіото – визнана столиця кулінарного мистецтва Японії. Тут безліч ресторанів національної кухні. Стежка філософа - одне з найпопулярніших місць у Кіото, уздовж неї розкидані кав'ярні та лавки ремісників, ресторани та бутіки.
 

Гіон - історичний район розваг. Тут можна побачити справжніх гейш та їхніх учениць майко. У цьому місці зосереджено безліч чайних будиночків та ресторанів.