Коблево
Пляжний курорт

Селище Коблево знаходиться на межі Миколаївської та Одеської областей на Чорноморському узбережжі. Його особливістю є можливість одночасного відпочинку в сосновому бору, на березі Тилігульського лиману і Чорного моря. Влітку сюди їдуть як заможні відпочиваючі, так і з достатком поскромніше. Коблево варто рекомендувати для відпочинку з дітьми.
З Миколаєва та Одеси ходять автобуси до Коблево.
 

Рух автмобільного транспорту на території курорту заборонено.
 
 
 
КЛІМАТ
Клімат узбережжя степової, помірно континентальний, з тривалим посушливим літом. Температура повітря в літні місяці коливається від +20 ° C до +26 ° C, води - +25 ° C. Курортний сезон триває з травня по вересень.
 
ГОТЕЛІ
Пансіонати і бази відпочинку в основному розташовані на березі, частина - на деякому віддаленні від моря (до 200 м). Багато з них обзавелися новими корпусами.
 

Приватного сектору на курорті немає.
 
 
 
ПЛЯЖІ
Пляж широкий, протяжністю 5 км, з золотистим піском. Море дрібне, тому швидко прогрівається, дно помірно пологе, що прекрасно підходить для купання дітей.
 

Вхід на пляж безкоштовний.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ
З Коблево можна відправитися на екскурсію в Одесу, Кишинів, Миколаїв, Херсон, заповідники «Ольвія», «Асканія-Нова».
 
РОЗВАГИ
Можна взяти напрокат водні мотоцикли, велосипеди, відправитися на рибалку або на прогулянку на катері або яхті. До послуг відпочиваючих - луна-парк, спортивні та дитячі майданчики, містечко атракціонів, водні гірки, аквапарк.
Є екскурсії з дегустацією на винзавод «Коблево». Щорічно проводиться фестиваль пляжних мистецтв «Кобле-Во!»
З вечірніх розваг - численні бари і кафе, дискотеки, нічні клуби, караоке.