Кобулеті

Кобулеті, один з найдавніших міст Аджарії, розташований на березі Чорного моря в 21 км на північний схід від Батумі. Цей курорт - один з кращих на Кавказі, з особливим цілющим мікрокліматом, який створюють високоіонізоване повітря і сосновий ліс на узбережжі.
Сезон морських купань триває з травня по жовтень.
 

 
Для Кобулеті характерна підвищена вологість.
 
 
ПЛЯЖІ
12-кілометровою смугою простяглися пляжі. Місцями вони перериваються парками.
Пляж в Кобулеті складається з такого ж чорного магнітного піску, як в Урекі, але до нього додається ще галька, але не така велика, як в Батумі.
 
ЛІКУВАННЯ
Головні лікувальні чинники Кобулеті - клімат, море, мінеральна вода (середньомінералізована хлоридно-натрієва).
Сюди приїжджають із захворюваннями органів дихання нетуберкульозного характеру, печінки, жовчного міхура, нирок і сечовивідних шляхів, деякими серцево-судинними хворобами, функціональними розладами нервової системи, туберкульоз кісток і суглобів, хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, порушеннями обміну речовин.
Для досягнення максимального терапевтичного ефекту в Кобулеті поєднують талассотерапию з іншими лікувальними процедурами.
 
РОЗВАГИ
Можна взяти напрокат яхту, катамаран або скутер. Поруч з Кобулеті знаходиться парк атракціонів.
В околицях курорту рекомендується побувати в Цихисдзірі, Очхамурі, Аламбарі, з'їздити на екскурсії в Батумі, Кутаїсі, Вардзія, Махинджаурі або в сусідню Туреччину.
У Кобулеті великий вибір кафе, барів, клубів.