Коломбо

Головне та найбільше місто Шрі-Ланки Коломбо розташоване на південно-західному узбережжі. Дивовижна змішання культур і релігій, часів і народів залишила свій відбиток на зовнішності міста, де стародавні храми та монументи, особняки колоніального стилю сусідять із сучасними будівлями ділових районів, шикарними сучасними готелями та нічними клубами.
 
ШОПІНГ
Коломбо – чудове місце для шопінгу. Одяг відомих фірм, виготовлений у Шрі-Ланці, можна купити за низькими цінами в магазинах Odel, House of Fashion, Magestic City. Найбільший вибір ювелірних виробів з дорогоцінним камінням - у Sri Lanka Gem and Jewellery Exchange. В антикварних лавках Коломбо можна знайти симпатичні штучки колоніального періоду.
Дістатись до магазинів з готелю на узбережжі найзручніше на таксі.
Магазини працюють щодня з 10:00 до 20:00, крім вихідних та свят. А Odel – усі дні тижня, включаючи і дні повного місяця.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Коломбо варто переглянути буддистські, індуїстські монастирі, мечеті та християнські церкви, музеї з колекціями античного мистецтва. До обов'язкової програми знайомства з містом входить відвідування Форту, району Петтах — старовинного ринку Коломбо, де можна відчути національний колорит, коричневих садів, старої будівлі парламенту, острова Рабів.
 
 
РОЗВАГИ
У січні в Коломбо проходить фестиваль Дуруту Перахера у храмі Келанія на честь відвідування храму Буддою на восьмому році після просвітлення. Грандіозна хода слонів, барабанщиків, танцюристів, акробатів та ковтачів вогню – барвисте видовище. У лютому у храмі Гангарама проходить другий за величиною фестиваль Навам Перахера.
Обов'язковий пункт туристичної програми – зоопарк у Дехівалі. Найцікавіше у ньому – вечірнє шоу слонів.
Найближчий пляж знаходиться на відстані 12 км - у Маунт-Лавінії.
Нічне життя Коломбо зосереджена в готелях, також можна зазнати успіху у казино.