Копенгаген

Це один з найстаріших міст Європи. Данська монархія найстаріша в світі і королева Маргарет II живе прямо в центрі міста. У Копенгагені дружня, живописна і інтернаціональна атмосфера, що дозволяє відчувати себе як вдома в цьому фантастичному місті.
 
Копенгаген - це метрополія Скандинавії і столиця Данії - найстарішого королівства в світі. Копенгагену вже більше 800 років, сьогодні це сучасне місто, де живе одна чверть населення Данії. Тим не менш, він зберіг затишок давно минулих днів. Столиця є основним центром високорозвиненої технологічної промисловості країни, але ви не побачите тут димлять фабричних труб. Повітря тут таке ж чисте, як в селі. Місто ідеальний для прогулянок по знаменитим торговим вулицях, а також для огляду прекрасних старовинних замків та інших пам'ятників історії. І все знаходиться недалеко від готелів.
 
З 1416 року Копенгаген став столицею Данії, під час правління короля Крістіана IV. Багато споруд Копенгагена з'явилися завдяки датським архітекторам - це будівля Старої Біржі, Кругла вежа, палац Розенборг. Копенгаген був обложений шведами в XVII столітті, спустошений чумою і двома руйнують пожежами в цьому ж столітті, двічі атакували британцями під час війни з Наполеоном і на початку 1800 років був зайнятий нацистами. З середини XIX століття Копенгаген зростає і сьогодні можна побачити тільки руїни валів, які захищали місто в ті далекі часи. Їх можна побачити в Тіволі, уздовж озер, в Ботанічному Саду. Ви відчуєте себе в Копенгагені як вдома, в місті гострих шпилів, звивистих каналів, вузьких вуличок і старих будівель. Велика частина населення в Копенгагені говорить по-англійськи.
 
РОЗВАГИ
Тут ви можете зайнятися різними видами спорту на відкритому повітрі влітку і в закритих приміщеннях взимку. Найбільш відомо датське hygge - це стало ритуалом в Данії, але це важко перекласти. Hygge - це особливе почуття тепла і затишку зі смачною їжею та напоями. Поступово ви опиняєтеся залученими в hygge. Влітку hygge проводиться в численних відкритих кафе та бістро в Старому Місті і в садах Тіволі.
Крім розваг, Копенгаген вражає своєю чистотою, трохи штучним видом, провінційність, відсутністю пробок на дорогах, більша частина центру міста - пішохідні зони.
 
ПАМ'ЯТКИ
У Копенгагені налічується понад 60 музеїв. Більшість з них відкриті з 11:00 до 16:00. Влітку майже всі музеї працюють без вихідних і до пізнього вечора, в інші пори року багато музеїв закриті по понеділках. Вартість вхідних квитків в музеї приблизно $ 6-10 на людину.
Музей «Мадам Тюссо» - Louis Tussaund's Wax Museum. Знаменитий Музей воскових фігур, де також можна побачити і середньовічні камери тортур.
 
Музей «Верюневерю» - Ripley's Believe it or not Museum.Музей розділений на 13 галерей, у яких можна побачити різні неймовірні випадки з життя людей з усього світу
 
Музей рекордів Гіннесса - Guiness World of Records Museum. Експозиції музею розповідають про 500 найбільш відомих світових рекордів від найвищої людини до найбільшої отруйної жаби.
 
Музей еротики - Museum Erotica. Музей дає уявлення про розвиток еротики в різні епохи за допомогою листівок, картин, фотографій, скульптур і відеофільмів. У музеї можна дізнатися про інтимного життя знаменитих людей, таких як Ганс Християн Андерсен і Онассіс.
 
Музей Glyptotek. Знаменитий художній музей, де представлені колекції Єгипту, Греції, Риму, етрусків, а також колекції данського і французького мистецтва XIX-XX століть.
 
Парк атракціонів - «Tivoli». За кілька кроків від пульсуючого центру Копенгагена розташовується сад, в якому ви зникнете, як ви ввійдете в нього. Геть від автомобілів і метро. Геть від нав'язливого неону. Казка починається. В одну мить ви опиняєтеся серед людей, що насолоджуються життям і одне одним, в світі майже все можливо. У Тіволі є все для кожного. Парк відкритий з кінця квітня до кінця вересня. Замок Кронборг в Ельсінорі, побудований у другій половині XVI століття, спочатку призначався для захисту Данії від ворожих нападів. Шекспір ​​зробив Кронборг місцем дії свого «Гамлета», тому дуже часто цей замок називають Замком Гамлета. Зараз в Кронборг розміщується Музей судноплавства і торгівлі. Крім того, можна відвідати найбільш красиві зали: Лицарський зал і капелу, а також відвідати каземати.
 
"Русалочка" - всесвітньо відома скульптура, знаходиться біля входу в копенгагенську гавань. Встановлено в 1913 році. Моделлю для скульптора Едварда Еріксена була відома датська балерина початку століття. Скульптура кілька разів ставала жертвою хуліганства - в 1964 році вона була обезголовлена, і поліції так і не вдалося знайти злочинців. Фігуру довелося відлити заново.Русалочка - персонаж однієї з казок Андерсена - ось уже майже сто років служить символом Копенгагена. Маленька бронзова фігурка сидить на камені поруч з берегом старої гавані. Сюди обов'язково привозять всіх гостей міста.