АргентинаАргентина

Кордоба

Місто було засноване в 6 липня 1573 севільцем Херонімо Луїс де Кабрера (Jerónimo Luis de Cabrera). За свою історію Кордоба двічі – у 1806 р. (під час нападу англійців на буенос-Айрес) та у 1955 р. (під час так званої Revolución Libertadora, коли був згорнутий Перон) ставав тимчасовою столицею країни.
У 1613 р. у Кордобі було відкрито перший Аргентині (4-й Америці) університет. Історичний центр міста представляє безперечний інтерес. Навколо площі Сан-Мартін розташовані основні колоніальні будівлі, що нагадують важливу роль міста в історії Аргентини. Це будівля Міської Ради (Cabildo), Кафедрального Собору та Монастир кармеліток (Monasterio de las Carmelitas Descalzas de Santa Teresa de Jesus). Поруч із площею знаходиться квартал єзуїтів (Manzana Jesuítica), оголошений ЮНЕСКО у 2000 р. Надбанням Людства. Кордоба не належить до міст найбільш відвідуваних іноземними туристами.
 
КЛІМАТ
Теплий та вологий, загалом сприятливі кліматичні умови. Середньорічна температура +20 °С. Середня температура січня тут +26,5°С, у липні – близько +14°С. Протягом року дощі переважно випадають з жовтня до березня, близько 950 мм опадів.
Одяг, що рекомендується: в залежності від пори року. Захопіть парасольку, якщо боїтеся промокнути.