Коста до Сауіпе

Коста до Сауіпе розкинувся прямо на узбережжі за 76 км від міжнародного аеропорту м. Сальвадора. Це територія екологічної заповідної зони, що охороняється державою, з великою різноманітністю екзотичної флори та фауни. Для бажаючих дослідити прокладені та дикі стежки заповідника є шанс зустріти рідкісні види рослин та тварин, що мешкають у природному середовищі. Знайомство із заповідною зоною відбувається під керівництвом досвідчених гідів-натуралістів.
 
У комплекс Коста до Сауіпе входять готелі 5* всесвітньо відомих готельних ланцюжків: Marriott, Sofitel, Breezes. Готелі гарантують сервіс найвищих стандартів, що включає доставку туристів до готелю з аеропорту та назад.
 
Білі піщані пляжі з дюнами, кокосові гаї, екзотична рослинність, маленькі озера поблизу океану, річки, лагуни та сонячна погода цілий рік – найкращі складові для дивовижного відпочинку.
 
Усі, хто проживає на території комплексу, можуть користуватися послугами будь-якого готелю або апартаментів, 18 полями для гольфу, озером для віндсерфінгу, кінноспортивним центром, 15 тенісними кортами. Тут навіть є імітація бразильського села, виконана в колоніальному стилі, з типовими барами, ресторанами та лавками. Цей курортний комплекс популярний серед заможних бразильських сімей та іноземців, які приїжджають познайомитись із Салвадором.