Коста-Бланка

Узбережжя Коста-Бланка знаходиться в Валенсії, між містами Денія на півночі і Картахена на півдні. Основні центри відпочинку - Аліканте і Бенідорм, також сюди входять курорти Альтеа, Кальпе, Хавеа, Денія та інші.
Аліканте - привабливе місце з прекрасним кліматом і зручною бухтою. Поруч розташований міжнародний аеропорт, а з морського порту регулярно ходить паром на Балеарські острови.
Бенідорм - ідеальне місце для тих, хто любить активні розваги, багату і яскраву нічну життя.
Невелике містечко Альтеа, який давно облюбували художники, вважається самим богемним на узбережжі.
Кальпе - одне з найкрасивіших місць Середземномор'я, притулок біля підніжжя гори Пеньон-де-Іфач зі старовинної оглядовою вежею на вершині. У центрі Кальпе знаходиться невелике озеро, на якому живуть фламінго, а в місцевому національному парку можна побачити рідкісні рослини. Знаменита рибна біржа незмінно привертає сюди гурманів.
Хавеа зачаровує своїми старовинними будівлями і сонними вуличками, відпочинок тут спокійний і розмірений.
Дення - місто біля підніжжя гори Монтго. Тут збереглися сліди перебування греків і римлян, руїни мавританського замку на горі. З місцевого порту відправляється пором на Балеарські острови.
На Коста-Бланка купатися можна з травня до жовтня.
 
ПЛЯЖІ
На Коста-Бланке широкі багатокілометрові пляжі, перериваються бухтами і дикими скелями.
В Аліканте переважно піщані пляжі, але є кілька галькових (Лас-Салінас, Кала-лас-Салінас).
Пляжі Бенідорм вважаються одними з кращих на узбережжі Середземного моря і регулярно отримують «блакитні прапори». Головні з них - Леванте (входить в десятку кращих в світі пляжів) і більш спокійний Поньенте - відрізняються найчистішої водою і ніжним піском.
У Кальпе є піщані і галькові пляжі.
У Альтеа є пляж з чорною галькою і невеликі бухти з кручами.
Хавеа славиться піщаним пляжем Ель-Ареналь. Тут дуже прозора вода і хороші місця для дайвінгу.
У Дении близько 20 км відмінних пляжів з невеликими бухтами. Піщаний пляж Лас-Марінас знаходиться на північ від гавані, а гальковий Лас-Ротас - на південь.
 

Практично на кожному курорті є нудистські пляжі.
 
 
 
РОЗВАГИ
Для любителів активного відпочинку пропонуються водні лижі, віндсерфінг, верхова їзда, теніс, сквош і гольф, безліч спорткомплексів і стадіонів.
Бенідорм знаменитий своїм бурхливим нічним життям. В околицях Бенідорм відкриті великий тематичний парк Terra Mitica, водний парк Aqualandia, парк з морськими і екзотичними тваринам Mundomar, сафарі-парк Aitana.