Коста-Брава

Коста-Брава ( «Дикий берег») - найпівнічніша Середземноморське узбережжя Іспанії, відноситься до Каталонії і простягнулося від мису Креус до міста Бланес. Це прямовисні скелі, невеликі затишні захищені бухти, соснові гаї, що підступають прямо до води. Коста-Брава пропонує багато цікавих туристичних маршрутів по місцях, що зберіг сліди різних епох.
У зоні найбільш обширних пляжів розташовані такі відомі туристичні центри, як Паламос, Плайя-де-Аро, Тосса-де-Мар, Льорет-де-Мар і Бланес, пов'язані між собою повідомленням морем і суходолом.
 
ГОТЕЛІ
На Коста-Браві безліч економічних готелів. Вони зазвичай віддалені від моря, але це компенсує розвинена інфраструктура відпочинку і розваг.
 

З 2012 р в Каталонії вводиться туристичний податок - 1-3 євро за ніч в залежності від категорії об'єкта розміщення (до яких відносяться і круїзні лайнери).
 
ПЛЯЖІ
Коста-Брава славиться своїми дивовижними піщаними пляжами, які займають поряд з мальовничими скелястими ділянками значну частину узбережжя.
 
ЕКСКУРСІЇ
Варто відвідати Жерону, палс, Фігерас, Баньолас, заповідник Мис Креус, парк гори Монтсеррат, Барселону або сусідню Андорру.
Коста-Брава тісно пов'язана з життям і творчістю Сальвадора Далі. Тут є кілька його музеїв.
 
РОЗВАГИ
Любителі активного відпочинку можуть зайнятися водними видами спорту, в тому числі рафтингом, каное, альпінізмом, зробити прогулянки на яхтах і стрибки з парашутом, пограти в гольф, покататися верхи і на велосипедах.
З дітьми можна відвідати дельфінарій і зоопарк морських тварин Marineland, міні-зоопарк Aqualeon, аквапарки.
Одне із задоволень під час відпочинку на Коста-Браві - дегустація місцевих страв.
Туристична столиця Кос-та-Брави - Льорет-де-Мар - славиться безліччю барів і дискотек.
 

Корида знаходиться в Каталонії під забороною.