Коста-Дорада

Саме південне узбережжя Каталонії - Коста-Дорада (що в перекладі означає «Золотий берег») отримало назву за своєрідний відтінок свого піску. Коста-Дорада приваблює своїми пляжами і самобутніми містечками, вздовж усього узбережжя прокладена алея-променад. Природа і історія - головне, заради чого приїжджають на це узбережжя.
Основні курорти Коста-Дорада - це Ла-Пінеда, Салоу, Камбрілс, Міамі-Плайя.
Ла-Пінеда - жвавий курортний центр, розташований недалеко від Таррагони, з відмінною інфраструктурою розваг.
За Салоу закріпилася слава туристичного центру Каталонії. Підставою для цього є сучасна інфраструктура і класний сервіс за доступними цінами.
Камбрільс - надзвичайно гарний і спокійний курорт із залишками римського поселення. Він вдало поєднує в собі національні традиції та сучасну розважальну начинку. У місцевих ресторанах проводять щоденні дегустації морських страв.
Міамі-Плайя - невеликий курорт в центрі Коста-Дорада. Чистота його пляжів неодноразово відзначалася «блакитним прапором».
 

Коста-Дорада добре підходить для відпочинку з дітьми.
 
 
ГОТЕЛІ
Вибір місць проживання дуже різноманітний: від маленького готелю в селі до великих готелів на морському березі. Готелі в основному 3-4 *.
 
ПЛЯЖІ
Протяжні і широкі піщані пляжі мають пологий вхід в море, так що купання безпечно навіть для малюків. На Коста-Дорада можна відшукати і маленькі кам'янисті бухти.
 
ЕКСКУРСІЇ
Місто Реус, де можна побачити зразки архітектури в стилі модерн, стародавня Таррагона, монастирі Поблет і Сантес-Креус, замки в Тамари, Альтафулье, Торредембарра, природний парк Дельти Ебро.
 

Невеликі відстані між цікавими об'єктами Коста-Дорада дозволяють побачити різноманітні пейзажі.
 
РОЗВАГИ
Кращі для віндсерфінгу - пляжі Салоу і Камбрільс. У Камбрілсі і Таррагоні працюють клуби підводного плавання. На узбережжі є можливості для скелелазіння, дельтапланеризму, тенісу, гольфу, верхової їзди.
Аквапарки в Албіньяне і Ла-Пінеда, зоопарк в Камбрілсі. Поруч з Салоу знаходиться один з найбільших розважальних парків в Європі - Port Aventura. Цікаві вистави груп «кастельерс», що будують вежі-піраміди з людей. Найвідоміші групи можна побачити в Вальсі, Ель-Вендрель і Таррагоні.