Краби

Крабі - найкрасивіша провінція Південного Таїланду. Її називають країною тисячі островів із білими пляжами, пальмовими чагарниками, кришталево чистою водою Андаманського моря, сталактитовими печерами, високими скелями та гарячими джерелами. Крабі умовно поділяють на 3 зони. На північному заході знаходиться Хат Нопхарат Тхара - спокійна і оточена незайманою природою пляжна зона. Тут добре насолоджуватися відсутністю цивілізації.
Ао Нанг – повноцінна пляжно-розважальна зона, де вздовж пляжів стоять готелі, ресторани, магазини, дайвінг-центри.
Мис Лаєм Пхра Нанг облямований з трьох боків пляжами, найкращий з яких Пхра Нанг.
До міста Крабі, столиці провінції, можна дістатися з Бангкока: автобусом або літаком (за годину).
 

Найбільшою популярністю Крабі користується у віндсерфінгістів та любителів спокійного відпочинку.
 
КЛІМАТ
У Крабі переважають 2 сезони - сухий і спекотний (з січня до квітня) і дощовий (з травня до грудня). Середньорічна температура коливається від +29 до +32 °С. Температура води цілий рік - +29 °С. Найвдаліший період для відпочинку – з листопада до кінця квітня.
 
ПЛЯЖІ
Провінція Крабі відома своїми широкими піщаними пляжами, одними з найкращих у країні. Найкрасивіші з них — відокремлений Рай Ле та найпопулярніший Ао Нанг.
Рай Ле відрізаний від материка стрімкими скелями і огороджений від моря величезною скелею з лагуною всередині, тому дістатися до нього можна лише на човні або тайській пирозі. Він зацікавить також альпіністів.
На Ао Нанг є вся інфраструктура для відпочинку, він популярний серед шанувальників серфінгу.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Місто Крабі, цвинтар копалин раковин Сусанн Хой - безліч морських раковин, що скам'яніла близько 40 млн років тому, Національний парк Тхан Боккхарані, печери Тхам-Лод і Тхам-Пхі-Хуа-То-Тхам, острови Пхі-Пхі, китайський храм неподалік столиці провінції, монастир Ват-Тхам-Сіа.
 
РОЗВАГИ
Катання на каное, занурення з маскою та аквалангом. З інших розваг – катання на слонах, купання у гарячих джерелах, риболовля.
Увечері приємно посидіти у барах, чудових рибних ресторанах, подивитися традиційне тайське шоу.
 

Крабі – міжнародний центр альпінізму.