Краков

Краків - головний польський must see круглий рік. Місто, який 5 століть був столицею Польщі, резиденцією королів, і сьогодні тримає марку центру культури і науки, що виявляє вплив на всю країну. У Кракові зосереджена чверть всіх музейних експонатів Польщі і маса релігійних святинь.
 
Для пересувань по Кракову можна орендувати велосипед.
 
 
 
ГОТЕЛІ
Краків готовий розмістити туристів з різних бюджетом. Хостели - для молоді, апартаменти - для сімейних мандрівників, готелі 2-4 * - для цінителів комфорту.
 
ЕКСКУРСІЇ
Старе місто, Королівський замок на Вавельському пагорбі, Скалка, район Казімєж - найбільш відвідувані туристами місця.
Національний музей, Музей князів Чарторийських, Етнографічний і Археологічний музеї, Історичний музей міста Кракова, Музей польської авіації - далеко не повний перелік скарбниць. Підземний шлях - маршрут підземеллями площі Ринок, унікальному археологічному парку.
В околицях Кракова знаходяться соляні копальні Велички, Освенцим, Кальварія Зебжидовська, Вадов - батьківщина Іоанна Павла II, Закопане.
 
З «Краківської туристичною картою» можна безкоштовно користуватися міським транспортом, в тому числі приміським автобусом в аеропорт, а також відвідувати музеї. Є варіанти на 2 і 3 дні.
 
РОЗВАГИ
У місті можна подивитися скелі Твардовського і печеру Твардовського, курган Костюшки, Вольський ліс, відвідати зоопарк, аквапарк, відправитися на річкову прогулянку по Віслі.
У Кракові проходить багато культурних заходів. Серед них: Краківський фестиваль кінофільмів в травні-червні, Фестиваль єврейської культури в червні-липні, Міжнародний фестиваль вуличних театрів в липні і інші.
Численні кафе, ресторани, клуби славляться незвичайною атмосферою і стильними інтер'єрами.