Kранево

Курортне селище Kранево розташований між Албеною і Золотими Пісками. Він оточений пагорбами і лісами, має сприятливий для оздоровчого відпочинку мікроклімат. Кранево популярний серед українців як недорогий сімейний і молодіжний курорт. Завдяки неглибокому морю і чистому дну курорт зручний і для дитячого відпочинку. Тому в Кранево велика кількість дитячих таборів.
 
ГОТЕЛІ
У Кранево пропонуються затишні сімейні готелі 1-3 *, апартаменти, приватний сектор.
 
ПЛЯЖІ
Широкі золотисті піщані пляжі Кранево - продовження албенского пляжу - простяглися майже на 6 км. Глибина моря збільшується поступово, що робить курорт відповідним для дітей.
 
ЛІКУВАННЯ
Мінеральна вода Кранево застосовується при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, гінекологічних, шкірних, неврологічних, серцево-судинних, шлунково-кишкових захворювань, хвороб нирок, обміну речовин, хронічних інтоксикацій важкими металами та інших.
 
РОЗВАГИ
У Кранево на спортмайданчиках можна пограти у волейбол, футбол, баскетбол, є майданчики з ігровими автоматами.
Неподалік від селища розташоване мисливське господарство, де туристи можуть пополювати (при наявності ліцензії). Можна з'їздити в Балчик, скельний монастир Аладжа.
У Кранево хороший вибір ресторанів, кафе, барів, дискотек.


Якщо в Кранево здасться мало розваг, завжди можна вибратися на сусідні великі курорти - Албена (по пляжу пішки близько 20 хвилин) і Золоті Піски.