Кранська Гора

Містечко Краньська Гора розташоване в долині між Юлійськими Альпами та хребтом Караванке, на стику кордонів з Австрією та Італією. Це один із найдорожчих та жвавих курортів Словенії. Він розрахований на гірськолижників-початківців і професіоналів, а також на сімейних туристів, у тому числі з дітьми.
Гірськолижний сезон продовжується з грудня до середини березня.
 
ГОТЕЛІ
На курорті можна оселитися в готелях (переважно 4*, але є 3*), віллах та апартаментах. Також є вибір приватних кімнат, хостелів, туристичних ферм.
 

Всі готелі розташовані поруч із витягами.
 
 
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Курорт включає 3 гірськолижні центри: Краньська Гора, Підкорен і Планиця.
Є траси для бігових лиж, сноуборду, на схилах гори Вітранц підготовлені траси для спеціального слалому та слалому-гіганта. У Краньській Горі можна кататись і на освітлених трасах. У Планиці знаходиться один із найбільших у світі лижних трамплінів.
Працюють лижні школи та дитячий садок, пункти прокату гірськолижного спорядження.
 
РОЗВАГИ
До послуг відпочиваючих закриті та відкриті басейни, турецькі лазні, сауна, медичний реабілітаційний центр, тренажерні зали, закриті тенісні корти, гольф, боулінг, ковзанка. Можна відвідати спортклуби, покататися на ковзанах, зайнятися параглайдинг або верховою їздою. Наприкінці року у Краньській Горі проходить етап Кубка світу з гірських лиж. У середині жовтня організується Фестиваль народної музики.
На курорті багато кафе та ресторанів, нічний клуб, дискотека, казино.
 

Краньська Гора – це Мекка любителів прогулянок.