Криниця

Красиве містечко Криниця - один з найвідоміших польських курортів, розташований на сході Бескид Сондецького на висоті 600 м над рівнем моря. Найзнаменитіші гірськолижні комплекси знаходяться на Явожині і в Слотвинах.
Незважаючи на популярність, навіть в розпал гірськолижного сезону в Криниці вільніше в порівнянні з Закопане.
Гірськолижний сезон тут триває з початку листопада до середини квітня. Особливістю клімату є великий перепад денних і нічних температур.
 

До багатств Криниці відносяться м'який лікувальний клімат, мінеральні джерела та лікувальні грязі.
 
ГОТЕЛІ
На курорті представлені різноманітні варіанти проживання - готелі (в тому числі спа-готелі), пансіонати, санаторії, квартири, апартаменти, розраховані на туриста з різним рівнем доходу.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Курорт має 2 зони катання - Явожина і Слотвіни. На Явожині 2 зелених, 1 синя, 3 червоних і 2 чорних траси. У Слотвинах 7 трас: 2 зелених, 4 синіх і 1 червона.
На Явожині завжди є сніг, тут зручний під'їзд, нескладні траси для початківців на верхніх галявинах. Завдяки вмілому плануванню трас (широкі, різної складності) Слотвіни підходять для сімейних гірськолижників.
На курорті є пункти прокату, спортивний магазин, лижні і сноубордистські школи, в тому числі з російськомовним персоналом.
 
ПІДЙОМНИКИ
На курорті діють 15 бугельних підйомників і 1 кабіна.
 
ЛІКУВАННЯ
Мінеральні води Криниці допомагають при захворюваннях серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, залоз внутрішньої секреції, гінекологічних захворюваннях, діабеті. Крім того, цілюща вода застосовується для ванн, широко використовуються цілющі грязі.
 

Мінеральні джерела б'ють у багатьох місцях міста, пити з них можна безкоштовно.
 
ЕКСКУРСІЇ
Поїздки до Кракова, Закопане, на соляні шахти Велички. Можна також з'їздити до Словаччини.
 
РОЗВАГИ
У місті працюють санкострада, а також Палац зимових видів спорту з критим катком (цілодобово).
Увечері відпочиваючі збираються в барах, ресторанах, а в павільйоні для дегустації та лікувального пиття мінеральної води з концертним залом щодня можна послухати музику.