Куала-Лумпур

Ультрасучасна столиця Малайзії Куала-Лумпур розташована на Малакському півострові, в мальовничій долині, оточеній горами. За історичними мірками, місто зовсім молоде, напхане хмарочосами і блискуче технологічними досягненнями. Однак у ньому є райони, де можна відчути дух провінційного азіатського міста. Куала-Лумпур - справжнє джерело розваг для туристів різного віку.
 

Малайзійська столиця – дуже зелене місто.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Одна з найвищих будівель у світі — Петронас Твін Тауерс (на його оглядовий майданчик можна потрапити безкоштовно до 16:00, проте кількість квитків обмежена. Ті, хто не встиг, мають заплатити $2). Не менш гарні панорами можна побачити з оглядового майданчика телевежі Менара.
Варто побувати у Старому місті, екзотичних районах Чайнатаун ​​та Маленька Індія.
У Куала-Лумпурі можна знайти культові споруди різних релігій: мечеті, індуїстські та китайські храми, християнську церкву.
У селі Кампунг Куантан знаходиться найбільша у світі колонія світлячків, які особливо добре видно під час вечірньої прогулянки річкою.
 
РОЗВАГИ
Парк орхідей, Парк птахів, Парк метеликів, Парк оленів, Озерний парк, Сад скульптур, зоопарк, океанаріум – популярні місця відпочинку. У місті також є гігантське оглядове колесо, планетарій.
Навколо Куала-Лумпура знаходиться чимало тематичних парків: найбільший у Малайзії розважальний центр «Гентінг» на висоті 1700 м над рівнем моря, в якому працює єдине в країні казино, а також «Букіт Мерах», «Холми Берджая», «Санвей Лагун», The Mines Wonderland.
Столиця Малайзії дуже приваблює шанувальників шопінгу: їхнє поле діяльності — від мегамолів до колоритних ринків (зокрема нічних).
Увечері в Малайзійській столиці відкрито безліч клубів, дискотек, залів караоке, ресторанів, барів. Нічні клуби Куала-Лумпура переважно двох видів: китайські та європейські. По-перше, завжди шумно і весело, тут панує невимушена атмосфера. У європейських клубах більш церемонно, сюди приходять повечеряти під легку музику.
 

Куала-Лумпур - головне місто нічних розваг у Південно-Східній Азії, при цьому одна з найбільш спокійних столиць світу.