о. Кос

 
 
Острів Кос розташований в південно-східній частині Егейського моря і належить до групи островів Додеканес (12 островів). Чисте море, велика кількість зелені, архітектурні пам'ятники ваблять сюди туристів. Кос можна рекомендувати любителям природних красот, неспішної життя. Втім, тут є всі умови для молодіжного і спортивного відпочинку.
 
На Кос можна прилетіти з Афін або з Родосу або припливти на поромі з Криту, Родосу.
 
КЛІМАТ
 
Клімат острова середземноморський. Курортний сезон триває з травня по жовтень. Середня температура води в цей час - близько +24 ° C.
 
Середня температура повітря:
Квітня +17 ° C
Травня +21 ° C
Червень +25 ° C
Липень +29 ° C
Серпня +29 ° C
Вересень +25 ° C
 
ГОТЕЛІ
 
На острові можна зупинитися як в недорогих апартаментах, так і в готелях 5 *. Також є спа-готелі. Сервіс всюди знаходиться на пристойному рівні.
 
 
 
Майже у всіх готелях є ігрові кімнати, аніматори для дітей.
 
 
ПЛЯЖІ
 
На Косі зустрічаються піщані і галькові пляжі. Дрібні і чисті води Тігакі (11 км від міста Кос) залучають сім'ї з дітьми, а виндсерферов - його хвилі. Популярний Парадайз-біч, відомий своїм білим піском, знаходиться поблизу від Кефалос. Агіос Фокас - пляж з чорним піском. На тихому і безлюдному Лімніонасе біля Кефалос зазвичай можна знайти хвилі. Пляж Там-Там з дрібним піском (близько Мастіхарі) ідеальний для віндсерфінгу. Кардамена відрізняється мілководдям. Пляж Камарі покритий піском і камінням. Там ви можете знайти можливості для водного спорту та таверни.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Оглядова екскурсія по острову; в місто Кос; найшанобливіший, великий і добре збережений храм в Греції - Святилище Асклепион; грецькі села. З острова можна також здійснити екскурсію в Бодрум (Туреччина).
 
 
 
На Косі можна взяти напрокат яхту або кораблик для прогулянки на сусідні острови або до Туреччини (до неї лише 7 км).
 
РОЗВАГИ
 
Кос - щодо вітряний острів, тому тут популярні ходіння під вітрилом і серфінг. Найкраще місце для віндсерфінгу - містечко Кефалос. Можна також зайнятися дайвінгом. Кос називають островом велосипедистів - рівнинний рельєф і спеціальні доріжки відмінно підходять для поїздок.
 
Весело провести час пропонують невеликі бари, клуби-караоке, дискотеки.