о. Родос

 
 
Родос - найбільший з островів Додеканес. Із заходу його омиває Егейське море, а зі сходу - Середземне. Пейзаж в основному складається з пагорбів і невисоких гір, багато з яких вкриті лісами.
 
Острів Родос - великий туристичний центр з прекрасними пляжами, готелями і розважальними закладами на будь-який смак. Але є тут і тихі малолюдні містечка для любителів спокійного відпочинку і в першу чергу - для сімей з дітьми.
 
КЛІМАТ
 
На Родосі середземноморський м'який клімат. З травня по вересень опади дуже рідкісні. Середньорічна температура повітря - +18 ° C, тому острів підходить для цілорічного відпочинку. Купальний сезон триває з травня по жовтень. Середня температура води в цей час - близько +24 ° C.
 
Середня температура повітря:
квітня +21 ° C
травня +25 ° C
Червень +30 ° C
Липень +32 ° C
серпня +33 ° C
вересень + 29 ° C
 
ГОТЕЛІ
 
Готелі на Родосі переважно 4 * і 5 *. Є також 3 * і 2 *, але вони нечисленні. Анімація в основному англійською та німецькою мовами.
 
ПЛЯЖІ
 
Пляжі Егейського узбережжя галькові. Вітер приємно освіжає в серпневу спеку, а постійне хвилювання на морі буде дуже доречним для тих, хто займається віндсерфінгом.
Середземне море з піщаними пляжами порівняно тихе, саме на його березі знаходяться знамениті пляжі Тсамбіка і Фаліракі. Ця частина Родосу хороша для традиційного пляжного відпочинку.
 
 
 
Вода в Егейському та Середземному морях настільки чиста, що можна спокійно вибирати міські готелі та купання на міських же пляжах.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Оглядова екскурсія по місту Родос; місто Ліндос; одноденна екскурсія по острову; монастир Панагія Філеріму; акрополь древнього міста Яліссос.
 
Родос знаменитий заповідної Доліної метеликів. Влітку з усієї Європи сюди злітаються тисячі метеликів, яких приваблює найчистіше повітря і запах платанів.
 
РОЗВАГИ
 
Для любителів активного проведення часу є всі види морських розваг - віндсерфінг, водні лижі, занурення з аквалангом, катання на яхті. Сухопутні розваги не менш різноманітні: катання на конях, велосипедах, сквош, гольф, теніс, картинг, футбол. Тим, кому до душі ризик, можуть навідатися в Фаліракі, щоб зайнятися банджі-джампінгу.
 
До послуг туристів ресторани з європейською і грецької кухнею, таверни, Узер, закусочні і бари, а також численні вар'єте, шоу, казино.
 
 
Влітку кожні два тижні проходять свята з національною музикою, вином і танцями.