Півострів Халкідікі

 
 
Півострів Халкідікі розташований на південь від міста Салоніки, омивається Егейським морем і нагадує тризуб. Кожен з кінців тризуба - це півострів: Кассандра, Ситонія і Афон. Соснові ліси, оливкові гаї і виноградники, гори і чудові пляжі приваблюють туристів на Халкідікі. Це один з найбільш екологічно чистих туристичних центрів в Греції.
 
На Кассандру, яку нерідко порівнюють з природним раєм, сама розвинена туристична інфраструктура на півострові. Сюди їдуть ті, хто хоче провести день, загоряючи на сонці, а потім розважитися в нічних клубах і на дискотеках. Популярні курортні містечка Кассандри - Неа Фокея, Неа Потідея, Афітос, Каллифея, Ханьоті, Пефкохорі.
 
Ситония зачаровує прекрасними пляжами, мальовничими бухтами, сосновими лісами. На цьому «пальці» Халкідікі чимало висококласних готелів. Ситония - хороший вибір для сімей з дітьми, а також для тих, хто цінує тишу. Найбільш відомі туристичні центри півострова - городки Никити, Метаморфоссі і Неос Мармарас.
 
Півострів Афон - це унікальна православна «чернеча республіка», що складається з 20 діючих чоловічих монастирів. Тут розташована гора Афон - одне з священних місць в світі. На Афон не пускають жінок, а чоловіків - тільки за спеціальним дозволом.
 
ПЛЯЖІ
 
500 км мальовничих пляжів Халкідікі - піщаних або піщано-галькових - належать до найбільш чистим в Греції. Тут можна знайти як обладнані, так і дикі пляжі в красивих відокремлених бухтах.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Пропонуються поїздки в Салоніки, монастирський комплекс Метеора, на гору Олімп і в місто Діон, печеру Петралона, до руїн античних Олинфа і Менді, в Афіни, Кастор, круїз навколо святої гори Афон.
 
РОЗВАГИ
 
Віндсерфінг, дайвінг, сноркелінг, велосипедні прогулянки, гольф, аквапарк Waterland поруч з Салоніком.
 
На Халкідікі безліч традиційних грецьких таверн, дискотек і барів. На Ситонії працює казино. Можна побувати у винних погребах, продегустувати вина.
 
 
Поїздка в Касторью за шубами стане приємним доповненням до пляжного відпочинку.