п-ов Пелопоннес

 
 
Пелопоннес розташований в південно-західній частині Греції. На сході він омивається Егейським морем, а на заході - Іонічним. З материком Пелопоннес з'єднує двокілометровий міст.
 
Такої насиченості пам'ятками історії та культури, як на цьому півострові, мабуть, більше немає в світі. Тут зародилася і розвивалася давньогрецька цивілізація, і тому що ні місто на Пелопоннесі - то історія.
 
На півострові не так багато готелів, проте є представники кращих грецьких «ланцюжків». Пелопоннес ідеальний для тихого сімейного відпочинку.
 
ПЛЯЖІ
 
Пляжі на Пелопоннесі піщані або ж піщані упереміш з дрібною галькою.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
Туристів чекає насичена екскурсійна програма. Адже практично кожен знаменитий стародавній грецький місто знаходиться на території Пелопоннесу: Мікени, Епідавр, Коринф, Олімпія, Аргос, Містера, Спарта, Тиринф, археологічні пам'ятники Немея і Істмен. Також можна відвідати Афіни, Дельфи.
 
 
Розташування півострова дозволяє здійснювати одноденні екскурсії в інші райони країни.
 
РОЗВАГИ
 
Активний відпочинок на Пелопоннесі представлений рафтингом, водними лижами, катамаранами, джип-сафарі, верховою їздою, пішими та велосипедними прогулянками, стрільбою з лука. Є майданчики для баскетболу, пляжного волейболу, міні-гольфу.
 
На півострові добре розвинені традиційні народні промисли. У крамничках варто придбати місцеві сувеніри ручної роботи.
 
Західне узбережжя Пелопоннесу закрите для дайвінгу, так як там на дні моря знаходиться багато археологічних цінностей.